App Store Google Play
Андрій ДЕНИСЕНКО

Час остаточно прийти до ідей національного відродження

22 Травня 19:57

Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.

Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої землі і крові.
Нам не вірили, що вони підуть на Україну широкомасштабною війною щоби знищити нашу державність і замість смажити шашлики ми будемо смажити їхні танки, а вони стиратимуть з лиця землі наші міста і вбиватимуть наших дітей.

Нам не вірили, що побєдобєсіє, можемпавтаріть і байки про утиски російськомовних - це розігрів натовпу для нової війни.
Як не вірили американцям і британцям, їхнім розвідкам і урядам, які намагалися достукатися до української влади та суспільства, попереджаючи про плани рашистського вторгнення.
Нам казали про какуюразніцу, водувкрим, ненагнітайте, що треба просто перестати стріляти, відвести війська й шукати мир у риб‘ячих очах Путлера.

І ми всі разом заплатили за це дуже дорогу і криваву ціну.

Тепер же навіть Вілкул визнає, що бандерівці були в усьому праві, а головне для держави - це армія, мова й віра.
Тепер нас, патріотів і націоналістів-державників розуміють з пів слова і в високих кабінетах, і серед люди у будь-якому куточку України й світу.
Зараз ми усі в одному окопі - і ті, кому не вірили, і ті, хто помилявся.

І все це я кажу не для кпинів і порахунків.
Кажу не для того, щоби українці лили крокодилячі сльози про те, як не проголосували за Чорновола, не зрозуміли Мазепу, Петлюру, Шухевича, не чули націонал-патріотів і держдепу.

А щоби, нарешті, взялися за голову й не лише через переляк і нужду, а свідомо, не на воєнний час, а остаточно - прийшли до ідей національного відродження та побудови вільної, європейської й української України.

І навчилися довіряти тим, хто живе і бореться заради нашої нації і держави.
Це зекономить нам усім багато історичного часу, врятує мільйони життів, розірве коло поразок і невивчених уроків.
А ще - наблизить таку потрібну і жадану Перемогу.Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...