App Store Google Play
Андрій ДЕНИСЕНКО

Встоїть Дніпро - вистоїть і переможе Україна!

21.10.2020 17:53

Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».

Але ми з вами у 2014-2015 роках довели протилежне, засноване на правді життя та історії, котрих не може приховати й знищити жодна імперія.

Ми довели залізом і кров’ю, що Дніпро - це серце України, батько добробатів і місто патріотів.

Щит і меч України у передпіллі на межі світів.

Довели собі та Москві, що серед дніпрян живий споконвічний і вільний козацький дух, не зламаний ані репресіями, ані голодоморами.

Це українське місто, українська земля з доби уличів, бродників та Русі.

Але прийшов новий час випробувань, час зеленої плісняви - «какаяразніца», яка роз’їдає віру і волю цілого народу, час підступної підлості зрадників і путінських колаборантів. Межичасся блазнів.

Це час, який вимагає сили духу і опору капітулянтам, стійкості у політичній боротьбі та в боротьбі за український соціокультурний простір.

Час, коли ми маємо об‘єднати всі українські, союзні й попутні нам сили, щоби не допустити до влади слуг інших народів та створення синьо-зелених коаліцій у місцевих радах.

Час змусити брехливу, літеплу й болотяно зелену владу стати синьо-жовтою або піти геть.

Саме він перевіряє нас на зрілість і внутрішню міць, на нашу здатність реалізувати стратегічну місію Дніпра в розбудові української державності.

На те, чи заслуговуємо ми на славу і спадок Січі.

А встоїть Дніпро - вистоїть і переможе Україна!Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...