App Store Google Play
Андрій ДЕНИСЕНКО

Встоїть Дніпро - вистоїть і переможе Україна!

21 Жовтня 17:53

Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».

Але ми з вами у 2014-2015 роках довели протилежне, засноване на правді життя та історії, котрих не може приховати й знищити жодна імперія.

Ми довели залізом і кров’ю, що Дніпро - це серце України, батько добробатів і місто патріотів.

Щит і меч України у передпіллі на межі світів.

Довели собі та Москві, що серед дніпрян живий споконвічний і вільний козацький дух, не зламаний ані репресіями, ані голодоморами.

Це українське місто, українська земля з доби уличів, бродників та Русі.

Але прийшов новий час випробувань, час зеленої плісняви - «какаяразніца», яка роз’їдає віру і волю цілого народу, час підступної підлості зрадників і путінських колаборантів. Межичасся блазнів.

Це час, який вимагає сили духу і опору капітулянтам, стійкості у політичній боротьбі та в боротьбі за український соціокультурний простір.

Час, коли ми маємо об‘єднати всі українські, союзні й попутні нам сили, щоби не допустити до влади слуг інших народів та створення синьо-зелених коаліцій у місцевих радах.

Час змусити брехливу, літеплу й болотяно зелену владу стати синьо-жовтою або піти геть.

Саме він перевіряє нас на зрілість і внутрішню міць, на нашу здатність реалізувати стратегічну місію Дніпра в розбудові української державності.

На те, чи заслуговуємо ми на славу і спадок Січі.

А встоїть Дніпро - вистоїть і переможе Україна!У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...