App Store Google Play
Андрій ДЕНИСЕНКО

Україні потрібна зачистка і дезінфекція

9 Лютого 18:39
Ви хочете зупинити зелений реванш?
Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?

Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутрішньополітичного українського маятника.
...
Зупинити ці псевдодемократичі й виснажливі смикання держави і суспільства між рухом на Захід, до української України й назад під Москву.

І зробити так, щоби голови гідри вже ніколи не відростали.

Вбити дракона, спалити його шкуру, розорити кубло, випалити напалмом теє місце, звідки лізуть хитати цей маятник личинки портнових, бужанських, льовочкіних і царьових.

Україні, щоби вистояти перед зовнішнім ворогом, потрібна зачистка й дезинфекція внутрішнього простору, тилів нашої армії, потрібні хоча би два десятиліття поступального розвитку державності та національно-патріотичного відродження.

Не колоподібного блукання по пустелі, а спокійного й впевненого розвитку продуктивних сил нації, її економічного, військового, людського потенціалу.

Два десятиліття золотого спокою - щоби пройти, нарешті, точку неповернення у імперське ярмо, щоби зростити бодай одне морально й інтелектуально здорове українське покоління, наростити м‘язів і пізнати смак добробуту.

А спершу - раз і назавжди прибрати з політичної арени усіх внутрішніх паразитів - усі структури й кадри п‘ятої колони рашизму з їхніми партіями, олігархами, парафіями і телеканалами.

Потім треба повернути українському народу розкрадені у нього надра, стратегічні підприємства і землю, водночас давши волю підприємницькій ініціативі, задушеній поборами чиновників, здирницькими відсотками банків і рейдерством олігархічних корпорацій.

Мова про Режим санації і реконструкції, режим очищення, оздоровлення і національного відродження.
Режим оборони і розбудови державності.

Мова про справжню українську хунту, хунту із людським обличчям, якщо хочете.

Без ігор в піддавки і домовняків, без балагану виборів під час війни і привітань кремлівського карлика.

З воєнним станом, диктатурою закону, наведеним порядком і злочинцями з корупціонерами за ґратами.

Мова про 20 років міцної української влади, яка допоможе нам вистояти, стати в ряд розвинених цивілізованих народів і забезпечить наступні століття процвітання української нації та держави.

Про це пора замислитись вже зараз, до того, як Вова поїде до Ростова.
 

 Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...