App Store Google Play
Андрій ДЕНИСЕНКО

Україні потрібна зачистка і дезінфекція

9 Лютого 18:39
Ви хочете зупинити зелений реванш?
Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?

Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутрішньополітичного українського маятника.
...
Зупинити ці псевдодемократичі й виснажливі смикання держави і суспільства між рухом на Захід, до української України й назад під Москву.

І зробити так, щоби голови гідри вже ніколи не відростали.

Вбити дракона, спалити його шкуру, розорити кубло, випалити напалмом теє місце, звідки лізуть хитати цей маятник личинки портнових, бужанських, льовочкіних і царьових.

Україні, щоби вистояти перед зовнішнім ворогом, потрібна зачистка й дезинфекція внутрішнього простору, тилів нашої армії, потрібні хоча би два десятиліття поступального розвитку державності та національно-патріотичного відродження.

Не колоподібного блукання по пустелі, а спокійного й впевненого розвитку продуктивних сил нації, її економічного, військового, людського потенціалу.

Два десятиліття золотого спокою - щоби пройти, нарешті, точку неповернення у імперське ярмо, щоби зростити бодай одне морально й інтелектуально здорове українське покоління, наростити м‘язів і пізнати смак добробуту.

А спершу - раз і назавжди прибрати з політичної арени усіх внутрішніх паразитів - усі структури й кадри п‘ятої колони рашизму з їхніми партіями, олігархами, парафіями і телеканалами.

Потім треба повернути українському народу розкрадені у нього надра, стратегічні підприємства і землю, водночас давши волю підприємницькій ініціативі, задушеній поборами чиновників, здирницькими відсотками банків і рейдерством олігархічних корпорацій.

Мова про Режим санації і реконструкції, режим очищення, оздоровлення і національного відродження.
Режим оборони і розбудови державності.

Мова про справжню українську хунту, хунту із людським обличчям, якщо хочете.

Без ігор в піддавки і домовняків, без балагану виборів під час війни і привітань кремлівського карлика.

З воєнним станом, диктатурою закону, наведеним порядком і злочинцями з корупціонерами за ґратами.

Мова про 20 років міцної української влади, яка допоможе нам вистояти, стати в ряд розвинених цивілізованих народів і забезпечить наступні століття процвітання української нації та держави.

Про це пора замислитись вже зараз, до того, як Вова поїде до Ростова.
 

 В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...