App Store Google Play
Андрій ДЕНИСЕНКО

Україні потрібна зачистка і дезінфекція

9 Лютого 18:39
Ви хочете зупинити зелений реванш?
Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?

Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутрішньополітичного українського маятника.
...
Зупинити ці псевдодемократичі й виснажливі смикання держави і суспільства між рухом на Захід, до української України й назад під Москву.

І зробити так, щоби голови гідри вже ніколи не відростали.

Вбити дракона, спалити його шкуру, розорити кубло, випалити напалмом теє місце, звідки лізуть хитати цей маятник личинки портнових, бужанських, льовочкіних і царьових.

Україні, щоби вистояти перед зовнішнім ворогом, потрібна зачистка й дезинфекція внутрішнього простору, тилів нашої армії, потрібні хоча би два десятиліття поступального розвитку державності та національно-патріотичного відродження.

Не колоподібного блукання по пустелі, а спокійного й впевненого розвитку продуктивних сил нації, її економічного, військового, людського потенціалу.

Два десятиліття золотого спокою - щоби пройти, нарешті, точку неповернення у імперське ярмо, щоби зростити бодай одне морально й інтелектуально здорове українське покоління, наростити м‘язів і пізнати смак добробуту.

А спершу - раз і назавжди прибрати з політичної арени усіх внутрішніх паразитів - усі структури й кадри п‘ятої колони рашизму з їхніми партіями, олігархами, парафіями і телеканалами.

Потім треба повернути українському народу розкрадені у нього надра, стратегічні підприємства і землю, водночас давши волю підприємницькій ініціативі, задушеній поборами чиновників, здирницькими відсотками банків і рейдерством олігархічних корпорацій.

Мова про Режим санації і реконструкції, режим очищення, оздоровлення і національного відродження.
Режим оборони і розбудови державності.

Мова про справжню українську хунту, хунту із людським обличчям, якщо хочете.

Без ігор в піддавки і домовняків, без балагану виборів під час війни і привітань кремлівського карлика.

З воєнним станом, диктатурою закону, наведеним порядком і злочинцями з корупціонерами за ґратами.

Мова про 20 років міцної української влади, яка допоможе нам вистояти, стати в ряд розвинених цивілізованих народів і забезпечить наступні століття процвітання української нації та держави.

Про це пора замислитись вже зараз, до того, як Вова поїде до Ростова.
 

 4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...