App Store Google Play
Андрій ДЕНИСЕНКО

Україні потрібна зачистка і дезінфекція

09.02.2020 18:39
Ви хочете зупинити зелений реванш?
Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?

Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутрішньополітичного українського маятника.
...
Зупинити ці псевдодемократичі й виснажливі смикання держави і суспільства між рухом на Захід, до української України й назад під Москву.

І зробити так, щоби голови гідри вже ніколи не відростали.

Вбити дракона, спалити його шкуру, розорити кубло, випалити напалмом теє місце, звідки лізуть хитати цей маятник личинки портнових, бужанських, льовочкіних і царьових.

Україні, щоби вистояти перед зовнішнім ворогом, потрібна зачистка й дезинфекція внутрішнього простору, тилів нашої армії, потрібні хоча би два десятиліття поступального розвитку державності та національно-патріотичного відродження.

Не колоподібного блукання по пустелі, а спокійного й впевненого розвитку продуктивних сил нації, її економічного, військового, людського потенціалу.

Два десятиліття золотого спокою - щоби пройти, нарешті, точку неповернення у імперське ярмо, щоби зростити бодай одне морально й інтелектуально здорове українське покоління, наростити м‘язів і пізнати смак добробуту.

А спершу - раз і назавжди прибрати з політичної арени усіх внутрішніх паразитів - усі структури й кадри п‘ятої колони рашизму з їхніми партіями, олігархами, парафіями і телеканалами.

Потім треба повернути українському народу розкрадені у нього надра, стратегічні підприємства і землю, водночас давши волю підприємницькій ініціативі, задушеній поборами чиновників, здирницькими відсотками банків і рейдерством олігархічних корпорацій.

Мова про Режим санації і реконструкції, режим очищення, оздоровлення і національного відродження.
Режим оборони і розбудови державності.

Мова про справжню українську хунту, хунту із людським обличчям, якщо хочете.

Без ігор в піддавки і домовняків, без балагану виборів під час війни і привітань кремлівського карлика.

З воєнним станом, диктатурою закону, наведеним порядком і злочинцями з корупціонерами за ґратами.

Мова про 20 років міцної української влади, яка допоможе нам вистояти, стати в ряд розвинених цивілізованих народів і забезпечить наступні століття процвітання української нації та держави.

Про це пора замислитись вже зараз, до того, як Вова поїде до Ростова.
 

 Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...