App Store Google Play
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

30.06.2019 15:20

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.

Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «ідею» перенести столицю, бо, мовляв, в Києві – корупція. Тоді на Кучму просто не звернули уваги – бо слова «Кучма проти корупції» якось не звучали. Тепер цю пропозицію озвучив син чи не головного радника Кучмі. І тепер, як і тоді, корупція не до чого.

Подібно тому, як Людовик XVI переїхав з Парижу у Версаль, бо він бачив повстання в Парижі, і боявся його повторення – наші «бурбони» бояться нового Майдану.

Слід зазначити – і цього часто не розуміють – що Майдан неможливо призначити. Багато хто брався, і вийшов пшик. Тому щоМайдан – вища форма реакції нації на зраду національних інтересів. Тільки тоді, коли нація відчує справжню загрозу – народ підніметься на Майдан.

Тому я не закликаю ні до чого – просто констатую, що команда Зе боїться Києва з його мільйонами людей, більшість яких має досвід масових акцій, і хоче в містечко, де населення – менше ста тисяч, відстань до Києва – 246 км, і де, таким чином, вони будуть гарантовані від гніву народного.

Вони б ще в Задеріпупівку залізли.

Але Київ – не лише адміністративний центр. Київ – це серце нації. Серце України. Той, хто хоче перенести столицю – вийти з-під контролю українського народу – той задумує зраду.

P.S. А свиня завжди знайде багнюку. І навпаки – чиста людина залишиться чистою навіть в СодоміУ 2014 році в ці дні ми створили у Дніпрі Штаб Національного Захисту - структуру, яка стала координуючим центром сил Майдану, нової влади і, спільно з Правим сектором, організатором Добровольчого Руху...
Юрій Фоменко

Про деукраїнізацію

Наше місто ніколи і ніяка Катерина не засновувала. Просто перейменували Половицю. Що видно з цієї мапи 1779 року. Сто років губернське місто намагалося "побороти" Половицю -"В середине ХIХ века офицер...
Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...