App Store Google Play
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

30.06.2019 15:20

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.

Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «ідею» перенести столицю, бо, мовляв, в Києві – корупція. Тоді на Кучму просто не звернули уваги – бо слова «Кучма проти корупції» якось не звучали. Тепер цю пропозицію озвучив син чи не головного радника Кучмі. І тепер, як і тоді, корупція не до чого.

Подібно тому, як Людовик XVI переїхав з Парижу у Версаль, бо він бачив повстання в Парижі, і боявся його повторення – наші «бурбони» бояться нового Майдану.

Слід зазначити – і цього часто не розуміють – що Майдан неможливо призначити. Багато хто брався, і вийшов пшик. Тому щоМайдан – вища форма реакції нації на зраду національних інтересів. Тільки тоді, коли нація відчує справжню загрозу – народ підніметься на Майдан.

Тому я не закликаю ні до чого – просто констатую, що команда Зе боїться Києва з його мільйонами людей, більшість яких має досвід масових акцій, і хоче в містечко, де населення – менше ста тисяч, відстань до Києва – 246 км, і де, таким чином, вони будуть гарантовані від гніву народного.

Вони б ще в Задеріпупівку залізли.

Але Київ – не лише адміністративний центр. Київ – це серце нації. Серце України. Той, хто хоче перенести столицю – вийти з-під контролю українського народу – той задумує зраду.

P.S. А свиня завжди знайде багнюку. І навпаки – чиста людина залишиться чистою навіть в СодоміАндрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...