App Store Google Play
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

30 Червня 15:20

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.

Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «ідею» перенести столицю, бо, мовляв, в Києві – корупція. Тоді на Кучму просто не звернули уваги – бо слова «Кучма проти корупції» якось не звучали. Тепер цю пропозицію озвучив син чи не головного радника Кучмі. І тепер, як і тоді, корупція не до чого.

Подібно тому, як Людовик XVI переїхав з Парижу у Версаль, бо він бачив повстання в Парижі, і боявся його повторення – наші «бурбони» бояться нового Майдану.

Слід зазначити – і цього часто не розуміють – що Майдан неможливо призначити. Багато хто брався, і вийшов пшик. Тому щоМайдан – вища форма реакції нації на зраду національних інтересів. Тільки тоді, коли нація відчує справжню загрозу – народ підніметься на Майдан.

Тому я не закликаю ні до чого – просто констатую, що команда Зе боїться Києва з його мільйонами людей, більшість яких має досвід масових акцій, і хоче в містечко, де населення – менше ста тисяч, відстань до Києва – 246 км, і де, таким чином, вони будуть гарантовані від гніву народного.

Вони б ще в Задеріпупівку залізли.

Але Київ – не лише адміністративний центр. Київ – це серце нації. Серце України. Той, хто хоче перенести столицю – вийти з-під контролю українського народу – той задумує зраду.

P.S. А свиня завжди знайде багнюку. І навпаки – чиста людина залишиться чистою навіть в СодоміОсь і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...