App Store Google Play
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

30 Червня 15:20

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.

Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «ідею» перенести столицю, бо, мовляв, в Києві – корупція. Тоді на Кучму просто не звернули уваги – бо слова «Кучма проти корупції» якось не звучали. Тепер цю пропозицію озвучив син чи не головного радника Кучмі. І тепер, як і тоді, корупція не до чого.

Подібно тому, як Людовик XVI переїхав з Парижу у Версаль, бо він бачив повстання в Парижі, і боявся його повторення – наші «бурбони» бояться нового Майдану.

Слід зазначити – і цього часто не розуміють – що Майдан неможливо призначити. Багато хто брався, і вийшов пшик. Тому щоМайдан – вища форма реакції нації на зраду національних інтересів. Тільки тоді, коли нація відчує справжню загрозу – народ підніметься на Майдан.

Тому я не закликаю ні до чого – просто констатую, що команда Зе боїться Києва з його мільйонами людей, більшість яких має досвід масових акцій, і хоче в містечко, де населення – менше ста тисяч, відстань до Києва – 246 км, і де, таким чином, вони будуть гарантовані від гніву народного.

Вони б ще в Задеріпупівку залізли.

Але Київ – не лише адміністративний центр. Київ – це серце нації. Серце України. Той, хто хоче перенести столицю – вийти з-під контролю українського народу – той задумує зраду.

P.S. А свиня завжди знайде багнюку. І навпаки – чиста людина залишиться чистою навіть в СодоміЯрема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...