App Store Google Play
Антон МОРОЗ

Кому працювати в Дніпрі?

13.06.2019 16:51

Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті ляхи вивезли всіх працездатних громадян до себе.

Так, колись давно пан Михайло Лисенко розповідав, що у Дніпрі немає кому прибирати двори та дороги (ніхто не хоче бути двірником). Отже, в тому, що місто брудне, винні виключно його ледацюги-громадяни. Це було десь два роки тому. Лисенко пропонував офіційну зарплату на рівні 7-8 тисяч гривень. Як на мене, ця сума є хорошою винагородою для тих, хто реально шукає гроші. Можу сказати, що проблему не вирішили.

Потім почалася епопея з трамваями та тролейбусами. 1,5 грн за квиток було мало аби забезпечити електротранспорт належною кількістю персоналу та якістю обслуговування. Кондукторам обіцяють платити по 10 тисяч. Не діє. Кондуктори працюють в режимі “один на два вагони” або ж ця функція взагалі переноситься на водія. У міськраді знову скаржаться на те, що новий електротранспорт закупили, а працювати на ньому ніхто не хоче (чекайте вихід з вагонів лише з передніх дверей).

Сьогодні ж під час прес-конференції в міськраді керівники двох АТП заявили, що у них на базах пустують десятки автобусів, бо знову ж “ніхто не хоче працювати, всі їдуть в Польщу”. При цьому один із них зазначив, що для задоволення “фінансових претензій” водіїв необхідно підняти вартість проїзду до 17 гривень.

Разом із цим, нещодавно почув від однієї обізнаної людини, що “Південмаш” за останні роки збільшив свій штат у два рази (не такий важливий показник, але все ж...)

Тому виникають питання.

У нашому місті справді все так погано із кадрами? Дійсно всі настільки ліниві та горді, що не йдуть працювати за 10 тисяч в комунальні підприємства?

У нашому місті все так добре, що нікому не треба зарплата 10 тисяч?

Людині дійсно легше зробити біометрику, знайти агента для пошуку роботи в Польші, заплатити йому відсоток за послуги, придбачти квиток у Варшаву, платити там за житло, працювати по 12 годин, аніж бути вдома та спокійно працювати за 10 тисяч?

P.S. на водіїв та кондукторів електротранспорту навіть безкоштовно навчають та ще й стипендію платять.Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....