App Store Google Play
Антон МОРОЗ

Кому працювати в Дніпрі?

13 Червня 16:51

Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті ляхи вивезли всіх працездатних громадян до себе.

Так, колись давно пан Михайло Лисенко розповідав, що у Дніпрі немає кому прибирати двори та дороги (ніхто не хоче бути двірником). Отже, в тому, що місто брудне, винні виключно його ледацюги-громадяни. Це було десь два роки тому. Лисенко пропонував офіційну зарплату на рівні 7-8 тисяч гривень. Як на мене, ця сума є хорошою винагородою для тих, хто реально шукає гроші. Можу сказати, що проблему не вирішили.

Потім почалася епопея з трамваями та тролейбусами. 1,5 грн за квиток було мало аби забезпечити електротранспорт належною кількістю персоналу та якістю обслуговування. Кондукторам обіцяють платити по 10 тисяч. Не діє. Кондуктори працюють в режимі “один на два вагони” або ж ця функція взагалі переноситься на водія. У міськраді знову скаржаться на те, що новий електротранспорт закупили, а працювати на ньому ніхто не хоче (чекайте вихід з вагонів лише з передніх дверей).

Сьогодні ж під час прес-конференції в міськраді керівники двох АТП заявили, що у них на базах пустують десятки автобусів, бо знову ж “ніхто не хоче працювати, всі їдуть в Польщу”. При цьому один із них зазначив, що для задоволення “фінансових претензій” водіїв необхідно підняти вартість проїзду до 17 гривень.

Разом із цим, нещодавно почув від однієї обізнаної людини, що “Південмаш” за останні роки збільшив свій штат у два рази (не такий важливий показник, але все ж...)

Тому виникають питання.

У нашому місті справді все так погано із кадрами? Дійсно всі настільки ліниві та горді, що не йдуть працювати за 10 тисяч в комунальні підприємства?

У нашому місті все так добре, що нікому не треба зарплата 10 тисяч?

Людині дійсно легше зробити біометрику, знайти агента для пошуку роботи в Польші, заплатити йому відсоток за послуги, придбачти квиток у Варшаву, платити там за житло, працювати по 12 годин, аніж бути вдома та спокійно працювати за 10 тисяч?

P.S. на водіїв та кондукторів електротранспорту навіть безкоштовно навчають та ще й стипендію платять.Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...