App Store Google Play
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

07.05.2019 13:30

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.
А винні «оголтілі радикали», причиною ж є відміна «мовного закону Ко-Кі», от так.

А ви думали!
Я от реально поважав пана Коломойського і всі закиди на його адресу відкидав, бо, таки, він дуже багато зробив для боротьби з московітською агресією у 2014-2015 роках. Та тут він «стратив» і добряче.

Може йому, з плином часу, очі замилились чи пам‘ять погіршилась. Все таки літня вже людина. Та і з Швейцарії поганенько видно.
Так нагадаю!
Ще на Євромайдані, ще до побиття студентів ті самі радикали попереджали, що буде загострення протистояння і влада до нього активно готується. Відмахнулися.

Коли почався вже Майдан «оголтілі» виступали проти його перетворення на нескінченеі концерти і мітинги. Вимагали найшвидшого його закінчення, рішучих і швидких дій. Як аргумент наводився той факт, що до Київа почали стягувати додаткові сили міліції, ВВ, титушок і Беркут, а це могло привести лише до загострення протистояння і його затягування, а можливо і поразки Майдану. 

В результаті ігнорування позиції «оголтілих радикалів» Майдан, замість завершитися ще в грудні 2013, розтягнувся на три місяці співів, танців, нескінченних переговорів ні про що, мітинговщини і закінчився розстрілами мітингувальників, Небесною сотнею, і по суті, його розгромом.
Ситуацію, знову ж таки, врятували ті самі радикали, які вчинили запеклий опір на останніх барикадах і не дали остаточно знищити Майдан, які почали кампанію штурмів ОДА по всій Україні і цим остаточно розхитали режим Януковича. Саме через цю запеклість і впертість Янукович змушений був тікати з країни.

Ще хочу нагадати, що саме капосні «оголтілі радикали» не дали розгулятися «русссскай вяснє» по всій Україні і саме вони, а не органи влади, помірковані майданівці, міліція чи СБУ придушили її в Дніпрі, Запоріжжі, Одесі... та кругом. Я би пригадав тут деяким скільки народу обороняло Дніпро ОДА в лютому-березні 2014 та не хочеться срачики розводити.

А ще нагадаю, що саме «оголтілі радикали» Андрій ДенисенкоVovk SiromanetsDrunya Dnepr, і ще багато кого, серед яких був і я, вручили панові Коломойському ключі від кабінету Голови облдежадміністрації.

А ще, саме прибуття «оголтілих радикалів» з ПС остаточно поховало надії дніпрянських колаборантів на перемогу в Дніпрі і розпочало добровольчий рух, який так активно підтирмував пан Коломойський. Чи тоді ми не були винуватими у розв‘язуванні «громадянської війні»?

Про участь «оголтілих радикалів» у війні, формуванні добробатів, волонтерському русі, оздоровленні армії говорити навіть не хочу. Тут і так все видно, як на долоні. Один пан Коломойський підзабув трохи.

Щодо мовного закону. Я би не писав, але ж, ну, шанована людина називає його причиною війни. Хоча вже хіба лінивий не бачить, що для Ху*ла сам факт перемоги Майдана і втеча його маріонетки до Ростова вже причина і привід для вторгнення. Але ж ну дуже хочеться, куди там, позахищати гноблене і переслідуване «рюссскаізичнає насєлєніє». 

Ох ти ж, йо ж ти ж!
Ну так от! Прийнятий у 2012 році закон Ко-Кі, був НЕКОНСТИТУЦІЙНИМ. Приймався він з порушенням всіх норм і регламентів ВР. Одразу викликав шалений опір у ВРУ і в народі, спричинив громадянське протистояння і загострення внутрішньополітичної ситуації в Україні. Стався «мовний Майдан. 
Що ж таке?! Чого ж це пан Коломойський не звинувачує авторів закону, один з яких, до речі, нині громадянин Московії, у прийнятті акту, який ще у 2012 році мало не довів до громадянської війни?!

Чи утиски україномовного населення - це нормально для пана Коломойського і жодної проблеми він в них не вбачає? От русссскаізичних зачепили - це да, це скандал і причина для війни!
Але ж продовжимо.

Так, за відміну закону Ко-Кі ВРУ проголосувала одразу ж після повалення Януковича, але Турчинов його не підписав. Не підписав його і наш борець за українізацію, наш новий Провідник і новий правий лідер пан Порошенко.

Причина? Відміна цього лайна, на думку наших революційних супер реформаторів, «вносила розкол в суспільство і загострювало протистояння». О‘как!
Неконституційна норма, антидержавний акт, українофобська нечисть не вносить розколу, а от намагання її законним чином позбутися - вносить.
Який еквілібр!

Тому закон Ко-Кі, до відома вельмишановного Ігоря Валерійовича, діяв аж до грудня 2018 року, поки пан Президент не вирішив, що настала пора погратися у передвиборчій гонці з правою ідеологією і його Конституційний Суд постановив, що закон Ко-Кі, як виявилося, таки протирічить Кнституції України і припинив його дію.

І що сталося?!
Розверзлися небеса?!
Виїхали з пекла вершники Апокаліпсиса?!
Ху*ло напало?!

Більше того! У квітні цього року ВРУ прийняла новий Закон про мову!
І де орди Ху*ла на вулицях Київа?

Скажіть просто. Хочеться замиритися з «маленьким шизофреніком»?У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...