App Store Google Play
Дарина

Не водіть дітей до цирку

18.03.2019 22:45

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають до самого купола, створюючи фігуру, лише за одним рухом руки. Але птахів оглушили задля того аби навчити трюкам. Величезні кримезні слони, яких вважають чи не найрозумнішими тваринами у світі, вкриті шрамами. Вони скачуть на одній нозі, аби розважити людей. 

Ці тварини зроблять будь що, аби отримати шматок їжі, навіть стерплять побиття, заголосну музику та оксамитову арену, яка сліпить очі. А коли все закінчується, їх заганяють темні приміщення, де тварини сидять в метровій клітці, голодні і без свіжого повітря. Вони не знають сонця, не знають лісу, довкола лише холодні стіни і чекання смерті. 

На жаль в Україні цирк досі є популярною розвагою, зокрема для дітей. Йти до цирку заохочують і в садочках, і в школах. Досі міська влада витрачає мільйони гривень аби у якості подарунку на свята показати малечі "розважальні" шоу із тваринами. 
 
Попри факту знущання, подібні розваги негативно впливають на людську та дитячу психіку. Перш за все йдучи з дитиною до такого закладу, ви показуєте, що людина має владу і право на жорстоке повадження із будь ким, хто слабший. Хочеш - бий батагом, хочеш - закрий у клітці, мори голодом і спали вуса. Це ж нормально.
 
Чи можна після цирку навчати дитину бути свідомою, гуманною, відповідальною та поважливою до інших? Наврядчи. Адже хто сильніший того і правда. Чи не так?
 
Не виховуйте в дітях жорстокість та непокарану вседозволеність, не водіть дітей до цирку!
 
Зараз за законодавством в Україні заборонені цирки шапіто з тваринами, тим не менш, вони все ще продовжують гастролювати.
Загальнонаціональна заборона на експлуатацію тварин у цирках діє в Австрії, Угорщині, Великій Британії, Греції, Данії, Кіпрі, Італії, Мальті, Нідерландах, Словенії, Румунії, Хорватії, Чехії, Швеції, Фінляндії, Естонії, Ірані, Ізраїлі, Індії, Китаї, Сінгапурі, Болівії, Колумбії, Мексиці, Панамі, Парагваї, Перу. Локальні заборони запроваджено в США, Австралії, Аргентині, Бразилії, Бельгії, Німеччині, Іспанії, Норвегії, Естонії.
 


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...