App Store Google Play
Ярема ГАЛАЙДА

Про економічні зв'язки з московитами

5 Березня 17:18

Сьогодні аж троє моїх друзів торкнулися теми виробництва набоїв в Україні. Десь з 2015 року почав відчуватися дефіцит набоїв 7,62х39.

Але... ви можете запросто, само собою, при наявності дозволу, купити у будь-якій мисливській крамниці набої якого завгодно калібру московітського виробництва. В тому числі, і 7,62х39. При чому по ціні якихось 16 грвень за штуку.

Ні, ну якщо зайти у той самий Епіцентр чи Ельдорадо то не пройдеш і трьох кроків, як наскочиш на московітську побутову техніку, сантехніку, меблі і ще вагон чого, але ж набої!

Ми купуємо у московітів набої у великій кількості і навіть не думаємо про те, що цим напряму підтримуємо і стимулюємо виробництво. Даємо московітам за наші грошики вдосконалювати технології, закупляти нове обладнання, розробляти нові види б/к, які потім виколупуватимемо з наших же солдатів.

Нам тулять про більш ніж 300 нових заводів. І це прекрасно!

Тільки от щось не чути аби серед них були нові патронні, порохові заводи.

А це ж технології ще кінця ХІХ століття! 

Ну добре, не можемо ми стягнутись на завод. Ну то давайте будемо виготовляти боєзапас кустарно. Ну, як то робили і роблять моджахеди в Афгані і займаються деякі мисливці та спортсмени.

Я не кажу про виготовлення комплектуючих. Зборку набоїв можна робити і в сараї чи на кухні. Не проблема! Тоді комплектуючі хай виготовляє Держава промисловість.  Прийомку і конироль налагодити ж не важко.

Просто нема довіри у влади до народу. Трусяться, що «монополія на насильство» вислизнути може. Та не хвилюйтеся ви так! Нема вже тої монополії...Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...