App Store Google Play
Ярема ГАЛАЙДА

Про економічні зв'язки з московитами

05.03.2019 17:18

Сьогодні аж троє моїх друзів торкнулися теми виробництва набоїв в Україні. Десь з 2015 року почав відчуватися дефіцит набоїв 7,62х39.

Але... ви можете запросто, само собою, при наявності дозволу, купити у будь-якій мисливській крамниці набої якого завгодно калібру московітського виробництва. В тому числі, і 7,62х39. При чому по ціні якихось 16 грвень за штуку.

Ні, ну якщо зайти у той самий Епіцентр чи Ельдорадо то не пройдеш і трьох кроків, як наскочиш на московітську побутову техніку, сантехніку, меблі і ще вагон чого, але ж набої!

Ми купуємо у московітів набої у великій кількості і навіть не думаємо про те, що цим напряму підтримуємо і стимулюємо виробництво. Даємо московітам за наші грошики вдосконалювати технології, закупляти нове обладнання, розробляти нові види б/к, які потім виколупуватимемо з наших же солдатів.

Нам тулять про більш ніж 300 нових заводів. І це прекрасно!

Тільки от щось не чути аби серед них були нові патронні, порохові заводи.

А це ж технології ще кінця ХІХ століття! 

Ну добре, не можемо ми стягнутись на завод. Ну то давайте будемо виготовляти боєзапас кустарно. Ну, як то робили і роблять моджахеди в Афгані і займаються деякі мисливці та спортсмени.

Я не кажу про виготовлення комплектуючих. Зборку набоїв можна робити і в сараї чи на кухні. Не проблема! Тоді комплектуючі хай виготовляє Держава промисловість.  Прийомку і конироль налагодити ж не важко.

Просто нема довіри у влади до народу. Трусяться, що «монополія на насильство» вислизнути може. Та не хвилюйтеся ви так! Нема вже тої монополії...Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...