App Store Google Play
Ярема ГАЛАЙДА

Про економічні зв'язки з московитами

5 Березня 17:18

Сьогодні аж троє моїх друзів торкнулися теми виробництва набоїв в Україні. Десь з 2015 року почав відчуватися дефіцит набоїв 7,62х39.

Але... ви можете запросто, само собою, при наявності дозволу, купити у будь-якій мисливській крамниці набої якого завгодно калібру московітського виробництва. В тому числі, і 7,62х39. При чому по ціні якихось 16 грвень за штуку.

Ні, ну якщо зайти у той самий Епіцентр чи Ельдорадо то не пройдеш і трьох кроків, як наскочиш на московітську побутову техніку, сантехніку, меблі і ще вагон чого, але ж набої!

Ми купуємо у московітів набої у великій кількості і навіть не думаємо про те, що цим напряму підтримуємо і стимулюємо виробництво. Даємо московітам за наші грошики вдосконалювати технології, закупляти нове обладнання, розробляти нові види б/к, які потім виколупуватимемо з наших же солдатів.

Нам тулять про більш ніж 300 нових заводів. І це прекрасно!

Тільки от щось не чути аби серед них були нові патронні, порохові заводи.

А це ж технології ще кінця ХІХ століття! 

Ну добре, не можемо ми стягнутись на завод. Ну то давайте будемо виготовляти боєзапас кустарно. Ну, як то робили і роблять моджахеди в Афгані і займаються деякі мисливці та спортсмени.

Я не кажу про виготовлення комплектуючих. Зборку набоїв можна робити і в сараї чи на кухні. Не проблема! Тоді комплектуючі хай виготовляє Держава промисловість.  Прийомку і конироль налагодити ж не важко.

Просто нема довіри у влади до народу. Трусяться, що «монополія на насильство» вислизнути може. Та не хвилюйтеся ви так! Нема вже тої монополії...Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...