App Store Google Play
Андрій ДЕНИСЕНКО

Не поспішайте звинувачувати один одного у промосковськості чи воєнній істерії

12.12.2018 12:43

У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.

Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від таких спокус.

Як буває людське, надто людське, то це - неперебувно політичне, надто політичне.

І нам, як суспільству молодої демократії, треба навчитися виставляти запобіжники грависькам верхів - як це зробила ВР, підтримавши запровадження воєнного стану, але з суттєвими обмеженнями.

Але всім нам - і критикам, і прихильникам влади - треба передусім пам‘ятати про головне.

Ворог на сході прагне нашої крові, нашого падіння та винищення незалежно від прізвища президента, форми правління та того, хто кому із наших діячів наступив на мозоль чи плюнув у компот під час дискусій чи демократичного вовтузіння за владу.

В разі вторгнення і перемоги московити не розрізнятимуть відтінків порохо- та юлеботів, фракційної та партійної приналежності - орда закатить справжній кривавий пир на руїнах Києва, Дніпра та Львова.

Не сумнівайтесь - у Путіна стане волі і рішучості довершити діло Сталіна й Батия та винищити в Україні все живе, думаюче та самостійне.

Під ніж підуть усі, крім цілувальників ханського чобіття вілкулів-мураєвих.

Тому - не поспішаймо обвинувачувати один одного у промосковськості чи воєнній істерії.

Не поспішаймо перетворювати ці президентські вибори у боротьбу на взаємне винищення, на форму інформаційно-психологіного терору та громадянської війни.

Ворог у воріт, а Господь любить Україну передусім через нас.Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...