App Store Google Play
Андрій ДЕНИСЕНКО

Не поспішайте звинувачувати один одного у промосковськості чи воєнній істерії

12.12.2018 12:43

У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.

Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від таких спокус.

Як буває людське, надто людське, то це - неперебувно політичне, надто політичне.

І нам, як суспільству молодої демократії, треба навчитися виставляти запобіжники грависькам верхів - як це зробила ВР, підтримавши запровадження воєнного стану, але з суттєвими обмеженнями.

Але всім нам - і критикам, і прихильникам влади - треба передусім пам‘ятати про головне.

Ворог на сході прагне нашої крові, нашого падіння та винищення незалежно від прізвища президента, форми правління та того, хто кому із наших діячів наступив на мозоль чи плюнув у компот під час дискусій чи демократичного вовтузіння за владу.

В разі вторгнення і перемоги московити не розрізнятимуть відтінків порохо- та юлеботів, фракційної та партійної приналежності - орда закатить справжній кривавий пир на руїнах Києва, Дніпра та Львова.

Не сумнівайтесь - у Путіна стане волі і рішучості довершити діло Сталіна й Батия та винищити в Україні все живе, думаюче та самостійне.

Під ніж підуть усі, крім цілувальників ханського чобіття вілкулів-мураєвих.

Тому - не поспішаймо обвинувачувати один одного у промосковськості чи воєнній істерії.

Не поспішаймо перетворювати ці президентські вибори у боротьбу на взаємне винищення, на форму інформаційно-психологіного терору та громадянської війни.

Ворог у воріт, а Господь любить Україну передусім через нас.Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Ріки наших кордонів

Комоні ржуть за Сулою - писав автор Слова о Полку Ігоревім про простір війни і волі, наш степ. Колись Русь-Україна закінчувалась на цій несамовито красивій річці, на правім крутім її березі, перед ди...
Марія СОЛОМОНОВА

А далі що..?

Ну добре, давайте пограємося у «припущення»)(Бо деякі коментарії настільки безглузді і навіть ворожі до України, що викликають не тільки скептичну посмішку, але і відверте обурення більшос...