App Store Google Play
Андрій ДЕНИСЕНКО

Не поспішайте звинувачувати один одного у промосковськості чи воєнній істерії

12.12.2018 12:43

У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.

Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від таких спокус.

Як буває людське, надто людське, то це - неперебувно політичне, надто політичне.

І нам, як суспільству молодої демократії, треба навчитися виставляти запобіжники грависькам верхів - як це зробила ВР, підтримавши запровадження воєнного стану, але з суттєвими обмеженнями.

Але всім нам - і критикам, і прихильникам влади - треба передусім пам‘ятати про головне.

Ворог на сході прагне нашої крові, нашого падіння та винищення незалежно від прізвища президента, форми правління та того, хто кому із наших діячів наступив на мозоль чи плюнув у компот під час дискусій чи демократичного вовтузіння за владу.

В разі вторгнення і перемоги московити не розрізнятимуть відтінків порохо- та юлеботів, фракційної та партійної приналежності - орда закатить справжній кривавий пир на руїнах Києва, Дніпра та Львова.

Не сумнівайтесь - у Путіна стане волі і рішучості довершити діло Сталіна й Батия та винищити в Україні все живе, думаюче та самостійне.

Під ніж підуть усі, крім цілувальників ханського чобіття вілкулів-мураєвих.

Тому - не поспішаймо обвинувачувати один одного у промосковськості чи воєнній істерії.

Не поспішаймо перетворювати ці президентські вибори у боротьбу на взаємне винищення, на форму інформаційно-психологіного терору та громадянської війни.

Ворог у воріт, а Господь любить Україну передусім через нас.Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...