App Store Google Play
Андрій ДЕНИСЕНКО

Не поспішайте звинувачувати один одного у промосковськості чи воєнній істерії

12.12.2018 12:43

У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.

Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від таких спокус.

Як буває людське, надто людське, то це - неперебувно політичне, надто політичне.

І нам, як суспільству молодої демократії, треба навчитися виставляти запобіжники грависькам верхів - як це зробила ВР, підтримавши запровадження воєнного стану, але з суттєвими обмеженнями.

Але всім нам - і критикам, і прихильникам влади - треба передусім пам‘ятати про головне.

Ворог на сході прагне нашої крові, нашого падіння та винищення незалежно від прізвища президента, форми правління та того, хто кому із наших діячів наступив на мозоль чи плюнув у компот під час дискусій чи демократичного вовтузіння за владу.

В разі вторгнення і перемоги московити не розрізнятимуть відтінків порохо- та юлеботів, фракційної та партійної приналежності - орда закатить справжній кривавий пир на руїнах Києва, Дніпра та Львова.

Не сумнівайтесь - у Путіна стане волі і рішучості довершити діло Сталіна й Батия та винищити в Україні все живе, думаюче та самостійне.

Під ніж підуть усі, крім цілувальників ханського чобіття вілкулів-мураєвих.

Тому - не поспішаймо обвинувачувати один одного у промосковськості чи воєнній істерії.

Не поспішаймо перетворювати ці президентські вибори у боротьбу на взаємне винищення, на форму інформаційно-психологіного терору та громадянської війни.

Ворог у воріт, а Господь любить Україну передусім через нас.Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...