App Store Google Play
Марія СОЛОМОНОВА

Задоволення по-дніпровські

25.11.2018 14:09

БДСМ - психосексуальна субкультура, заснована на обміні владою між партнерами, в основі якої лежить підвищення рівня сексуального збудження людини і отримання нею психофізіологічного задоволення в результаті свідомого порушення тих чи інших соціально-детермінованих умов або табу.
……………………………………
Сьогоднішній Дніпро нагадує ігрову кімнату, в якій окрім того, що все не по-справжньому, відбуваються забавки геть не зрозумілі містянам, але сповнені якимсь одержимим прагненням самоствердження його керівників за рахунок невдалого підвищення їхнього рейтингу.
І оскільки політичний рейтинг дніпровського «бомонду» – Філатова і Ко – прийняв позицію, яка натякає - діла вже не буде, то наші «герої» вирішили урізноманітнити свою сексуально-політичну діяльність таким «вишуканим» способом як БДСМ.
Взагалі, складається враження, що цей спосіб задоволення – їхня давня таємна мрія, з якою вони завжди намагалися до когось (або чогось) прилаштуватися.
Прилаштовуються вони з цією «таємницєю» завжди нахабно, занадто відверто та дуже нав’язливо, геть забуваючи про те, що цей не зовсім традиційний спосіб задоволення повинен відбуватися вкрай делікатно та вишукано.

Все почалося з того, що вічно невдоволений своїм рейтингом, який увійшов у круте піке, пан Філатов у своїх постах почав використовувати елементи вищеозначених сексуальних ігор, самовільно та штучно обравши собі роль домінуючого партнера. А відтак на роль жертви призначив тих, кому була небайдужа доля Дніпра, а саме - патріотів та активістів.
Але для задоволення свого сексуально-політичного лібідо дніпровським витівникам цього було замало, тому майже з маніакальним прагненням було розпочато пошук чергових забавок, які б можна було використати в якості виходу їхніх нетрадиційних фантазій...
І в цьому напрямку ними було задіяно дуже багато низькопробних епізодів, які не варті уваги, і які всі ми вже добре знаємо.

І ось! - настав їхній зірковий час! Який можна використати у найсміливіших фантазіях прихильників БДСМ! Верховна Рада ухвалила Закон про українську мову! Про ненависну їм - нашу державну мову, яку можна буде використати у ролі жертви, тим самим доводячи себе до омріяного суспільно-політичного оргазму, який виявився недосяжним в їхньоу сексуальному житті. 
Тому, брискаючи похотливою слиною на мешканців нашого міста, саме через прихильників та носіїв української мови, місцеві мушкетери намагаються досягти піку свого нетрадиційного задоволення, не зважаючи на те, що виставляють себе повними бовдурами та посміховиськом.

Тож, самовільно прийнявши на себе функцію домінуючого партнера, наші герої, вкрай обмежені масштабами польотів власних фантазій, зупинилися на створенні якогось дивакуватого та чомусь, на їхню думку, жорсткого – «мовного патруля».
І тут майже по Фрейду! А саме – нарешті вийшла назовні таємна мрія про жадане садо-мазо (пардон – БДСМ), яка ховалася довги роки в темних закутках їхніх обмежених душ! І звісно ж, одразу спрацювало підсвідоме притягування «конвою» (у нашому випадку – «Патрулю»), як одного з основного елементу психо-фізеологічного задоволення сумнозвісних героїв Дніпра, яке мало б підкреслювати статус домінуючих "господарів", котрий у реальному житті для них був недосяжним, бо ніхто і ніколи їх не вважав за справжніх господарів.

Бо у реальному житті вони давно вже втратили свій статус кво, і одягнувши маски володарів сокири і пера, грають роль під назвою – «Єщьо нємного, єщьо чуть-чуть…».
Загалом, все зрозуміло – мовний «ПАТРУЛЬ», як символ влади та сили, тобто – домінанти, допомагає у власних очах його замовників створити імідж «господаря» над «рабом» (жертвою), від чого у «господаря» - у відповідних іграх БДСМ - має бути певне задоволення, а відтак і рейтинг десь на відмітці «я тебе кохаю»).
Але цей омріяний «господарями» рейтинг лишається занадто завищеним тільки в очах сексуально-стурбованих та вічно невдоволених собою політично-низькорослих діячів дніпровського розливу, які завжди будуть бажане видавати за дійсне…

Адже в реальному повсякденні всі ті рейтингові «перемоги» залишилися тільки у наполеонівських фантазіях героїв ігор незвичного всім нам БДСМ, яку нав’язливо намагалися притулити до Дніпра політично-стурбовані носії сумнозвісного рейтингу.
І наші герої, не отримавши бажаного, лишилися немов та пушкінська «старуха» біля свого щербатого корита, яке вщент розбилося об їхні фантазії нездійсненних політично-стурбованих мрій.
Не знаю, може в своїх мріях вони відчули себе супер-героями та секс-гігантами, але в очах дніпровських городян лишилися невдахами, які вкрай облажалися навіть в іграх жаданого ними БДСМ, остаточно втративши останні надії на підвищення омріяного рейтингу, навіть за допомогою "безпрограшного" "конвою", тобто "Патруля", який би мав принести небезкорисне для них надзадоволення.
Тобто, врешті решт самі себе зв’язали та перетворилися на жертв власної жадоби та безглуздя. Безповоротно.Максим Мірошниченко

Історія про те, як я вкрав

Коли мене серйозно питають чи крав я хоч щось у своєму житті, я не поспішаю відповідати, бо точно знаю, що крав у дитинстві. Зараз важко згадати що, але один випадок я пам'ятаю...Це було 19 років тому...
Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...