App Store Google Play
Марія СОЛОМОНОВА

Зрада Гаранта

22.11.2018 14:56

Вчора ввечері, під завісу сумнозвісних подій з перейменуванням Дніпропетровської області на Січеславську, та пов’язаних з цим обурень українців, Петро Порошенко, таки, показав весь рівень свого «патріотизму», свою «велику» працю з декомунізації, та свою вірність своїм же словам.
Йдеться про провалений саме ним (Порошенком) законопроект про внесення змін до статті 133 Конституції України (щодо перейменування Дніпропетровської області).
І скільки б ми не звинувачували його приватний блок (БПП) та окремих його депутатів, але всім дуже добре зрозуміло, хто в тому блоці головний диригент та ідейний наставник….
І вчорашня його зустріч з мером Дніпра довела це остаточно.

Тепер коротко про цю цікаву «зустріч».
Нагадаю, що на ній були озвучені два питання. Перше – Президент Порошенко, не враховуючи побажання мешканців області, вирішив назвати нашу область як йому самому заманеться, бо Січеславська йому не сподобалася. І зараз тут вже не йдеться безпосередньо про конкретну назву! Обурює те, що пан Президент втручається в речі, які поза його повноваженнями.
Тобто, увімкнув принципи виборчої кампанії, які вже всім нам давно відомі – не обирати, а призначати. Отже, Гарант вчора призначив свою назву нашій області, чим дуже порадував пана Філатова - але про це трохи пізніше.

Друге питання, яке розглядалося за «круглим столом», це реконструкція (відбудова) дніпровського аеропорту.
Зрозуміло, що основну розмову ми не почули, бо вона відбувалася поза камерою оператора. Але і нічого нового в ній геть не відбувалося. Тема між ними та ж сама – наступні президентські вибори, голоси на які в підтримку діючого Гаранта має забезпечити наш мер.

Тож, тут би хотілося лише підкреслити зиск кожного з співрозмовників, на який розраховує кожен із них.
Петро Порошенко: По перше, як було вже сказано, сподівається отримати від Дніпра максимальну кількість голосів у свою підтримку на президентських виборів, яку йому організує мер Дніпра.
А по-друге, пропіариться на своїй «благодійності» , яку він виділить з бюджетних коштів на відбудову дніпровського аеропорту, чим , як він сподівається, збільшить кількість своїх прихильників на виборах.

Борис Філатов: Перше - отримає великі кошти для чергового подальшого дерибану, на кшталт відомих всім «реконструкцій» нового мосту, Набережної та метро.
Друге – оскільки все суто українське нашому мерові не дуже подобається, він отримає СВОЮ назву області, історичний смисл якої геть відстоїть від назви, яку підтримують патріоти, які завжди були нашому мерові як більмо на очах. Тут, до речі, треба зупинитися і на дрібнокапостній натурі Філатова – його бажання отримати «президентський» варіант назви нашої області викликано саме наміром «помститися» патріотам, зокрема Андрій Денисенко, за те, що намагаються заважати дерибанити та руйнувати наше місто.
І третє – пан Президент і у подальшому буде заплющувати очі на свавілля нашого мера, який безкарно та дуже вигідно для себе, буде користуватися принаймні ще два роки…

До речі, поки Порошенко тільки ще збирається зробити свій піар-хід щодо дніпровського аеропорту, наш мер поліз вже поперед батька в пекло – пропіарив себе-коханого на весь Фейсбук та околиці, а також його особисті місцеві інформ-ресурси.
Причому, коли його «шедевральні» пости стосуються нашого Гаранта, то він одразу ж перетворюється на «мачуху» із казки «Попелюшка», яка старанно записувала на аркуш всі «знаки уваги» до своїх доньок, яких ніяк не виходило видати заміж…)
От і Філатов – в черговий раз «зафіксував» та підкреслив ще один до нього знак уваги від пана Порошенко. Аплодисменти мерові!)

Отака собі зустріч двох чиновників-бізнесменів, які дуже добре знають, як гроші перетворити на політику, та навпаки…
Отже, саме вони будуть робити замість нас НАШ вибір, саме вони будуть завжди у виграші, і саме вони будуть «відбудовувати» Україну та наші міста. По-своєму відбудовувати – з крадіжками, само піаром, та віджимом наших останніх надій…
А відносно зрадників-депутатів, які дуже красномовно піаряться на патріотизмі, вигукуючи красиві гасла та розмахуючи прапорцями, то риба тхне із голови… Хоча, звісно, ми дуже добре запам’ятаємо всю ту «Курячу» компанію, яка бойкотувала голосування за Січеславську. Так запам’ятаємо, що про свою «мажоритарку» на наступних виборах вони вже точно забудуть…

Іще одне. Місцеві «сироти», які допомагають нашому меру грабувати місто, тобто - його найближче оточення, показало у бік України і всього українського свій звірячий оскал та повну відсутність розсудку. Я так вважаю, що свої «університети» вони проходили геть в інших містах, ніж и всі ми звикли… А відтак, і розумові обмеження…

Найсуттєвіший висновок із всього сказаного, із всього того, що ми побачили за останні 2-3 доби наступний: все що відбувається – на краще! :) Бо у багатьох остаточно відкрилися очі….
Бо попри всі старання Петра Порошенка на пару з Борисом Філатовим, їхні рейтинги, які і без цього кульгали на обидві ноги, впали ще нижче…
Навіть та невеличка купка «адмінресурсу», на яку сподівається Гарант, порідшала у своїх рядах разів в п’ять. Бо у нас не люблять брехунів та зрадників.
А що стосується пана Філатова, то йому і втрачати вже нічого…

Іще хочеться сказати довірливим городянам, що пан Філатов жодним чином не причетний до аеропорту, юридично не причетний! Бо аеропорт знаходиться на території області а не міста! Тож, все це піар-дійство - лише банальний розводняк для "улюблених" дніпрян...
……………..
А Січеславська, звісно, буде! Так!

 Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...