App Store Google Play
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

08.11.2018 23:59

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.
Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні наприкінці другої доби гучно пообіцяв своє особисте втручання і якомога швидке розслідування цього прикрого випадку. До речі, всі ми так і не дочекалися офіційних висновків комісії, яка мала оприлюднити дніпровська міська рада. Лише неофіційно отримані дані держспоживслужби, про які я розповідала відразу після того, як зрозуміла – ніяких заяв від мера не буде, також як і не буде покарань винних… А відтак, подібні випадки продовжуватимуться.
(Про попереднє масове отруєння, яке було у вересні цього року у школі №62 тут: http://dniprograd.org/blogs/600 )

Отже, 14 школа Індустріального району нашого міста.
За повідомленнями батьків дітей цього учбового закладу, на сьогодні зафіксовано 15 випадків отруєння їхніх дітей. Правда, є і інші дані, наприклад – десь приблизно по 5 дітей з кожного класу, в цьому випадку цифра буде дещо більша.
Але зараз не про цифри, а про те ганебне ставлення до наших дітей, яке може собі дозволити хіба що людина, яка не належить до цивілізованого суспільства.

По-перше. Після поста одного із батьків школи, учні якої отруїлися, де він розповідав про це отруєння, тут же було зроблено деякі кроки з боку департаменту міськради.
А саме, попереджено їхнє кишенькове підприємство «Продрезерв», яке харчує всіх школярів міста, в тому числі і школу № 14. Тобто, був зроблений крок на випередження, а саме – фірма «Контрактпродрезерв» сама від себе викликала представників держспоживслужби, «підозрюючи» в цьому отруєнні неякісну питну воду, яку ж сама і використовувала в приготуванні їжі для школярів! Подібний цинізм можна побачити хіба що у творах Артура Конан Дойля….

Далі. Паралельно з цим почалася «обробка» незадоволених цим отруєнням батьків школярів.
Спочатку був пост, в якому один з батьків скаржився та писав про допомогу. А потім цей же пост був доповнений вдячністю до зальотної напівлегальної харчової компанії «Продрезерв», якій шефи (відповідний департамент міськради) порадив випередити події, та першими поскаржитися до держспоживслужби.
Отже, батьки нібито «задоволені», але ж не всі…

Наступна дискусія стосується того, що ті батьки, яких «обробив» департамент, починають натякати на те, що не всі діти, що отруїлися в школі, харчувалися у столовій і буфеті. А ті батьки, яких не встигли (або не змогли) «обробити» представники департаменту, кажуть протилежне – отруїлися саме ті, хто харчувався у шкільній їдальні.
Потім у всіх дискусіях батьків з’являється така собі «громадська» діячка, яка нібито виступає на боці школярів, а насправді відбілює працівників департаменту та їхню кишенькову кормушку – «Продрезерв». В нашому випадку цю роль зіграла якась Зеева, яка намагалася допомогати рухатися думкам дискутуючих у «правильному» руслі.
(скріни додаються під постом)

І ще одне. Щось мені здається, що провину за всю цю ганебну ситуацію «повісять» на директорку школи, яка, до речі, вчасно проінформувала департамент гуманітарної політики, але «чомусь» самостійно не викликала санепідемслужбу… (Чи її попросили не викликати…?? Бо на це вже був заготовлений інший сценарій…(?) )

І наостанок. Діти, які відчули жахливі симптоми отруєння не мали можливості поскаржитися медичним працівникам шкільного закладу! Не могли, бо всіх шкільних медичних працівників скоротили за ганебною «програмою» нашого мера, яка зветься – «Оптимізація»!!
Тобто, за його думкою, медичні працівники шкіл – це завелика розкіш для наших дітей, яка «тягне» за собою витрати на зарплатню аж десь 3500 грн. на одного шкільного медичного працівника…!!
Подобається нам така «оптимізація»? Тоді наші діти нам не потрібні! Чи вчитель зможе надати першу медичну допомогу? А може завуч зможе це зробити…??

А тепер невелчкі щирі поради, аби наші діти лишалися цілими та здоровми.
Щоб попередити наступні можливі масові отруєння школярів, з усіма їхніми негативними наслідками, потрібно наступне:
1) Негайно припинити діяльність фірми «Продрезерв» у напрямку харчування школярів!
2) Недопущення подібних кишенькових компаній у подальшому, у школах нашого міста.
3) Перегляд кадрів департаменту гуманітарної політики, зокрема його директора.
4) У всіх шкільних негараздах основним відповідальним завжди має бути відповідний департамент, а не черговий «стрілочник» (у нашому випадку – директор школи)
5) Припинення політики залякування батьків школярів, аби ті не сказали «зайвого».
6) Негайне припинення процесу ганебної для міста «оптимізації», доки не втратили свій імідж, авторитет шкіл, та найдорожче – наших дітей!
7) Повернути до шкіл, дошкільних учбових закладів та позашкільних – всіх працівників, які в повному обсязі забезпечували їхню діяльність. В першу чергу – медичних працівників!
Наступний пункт я винесла окремо.:
Приховування, замовчування, та безкарність основних винуватців – це прямий шлях до повної та незворотної руйнації будь-чого…
А тут діти…! Увімкніть розум, панове посадовці! Ви ж знаєте що це таке…!
…………………………………….
Використані скріншоти - з спілкування Ольги (Ольга Барановская) з батьками дітей школярів 14-ї школи Дніпра.Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...