App Store Google Play
Ярема ГАЛАЙДА

Зі вступної статті курсу "Реконкіста"

22.09.2018 16:28

"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. 
Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх обійдуть стороною. 
Такі хибні уявлення, в принципі, були притаманні обивателям завжди!
Та от біда! Війна завжди приходить невчасно, несподівано та брутально! І приходить до кожного!

Навіть у 2014 році далеко не кожен зрозумів, що почалася війна. Окупація Криму, вторгнення на Донбас все це сприймалося абсолютною більшістю, так наче це їх не стосується. 

Та війна, повторюся, приходить до кожного рано чи пізно. Вона приходить мобілізацією та повістками до військкомату, підвищенням цін на товари першої необхідності та комунальних тарифів, новими податками та скасуваннями пільг, дефіцитом всього, навіть найнеобхіднішого. 
Ви і далі думаєте, що це не ваша війна? Ні, шановні! Вона вже давно стала нашою спільною війною.
Та і у чисто фізичному, так би мовити, плані багато хто гадає, що вона далеко? 

Поспішу таких розчарувати! 
Від Донецька до Дніпра, наприклад, лише 250 кілометрів. Запас ходу танка Т-72, основного танка Московії, 500км при повній заправці та 700 з зовнішніми баками. 

Тобто, йому достатньо половини заправки аби доїхати до Дніпра, при швидкості 60км/год, за 4-5 годин.
Ми вже мовчимо про Харків або Суми там відстань від Московітського кордону рахується на десятки кілометрів.
І от цей танк вже преспокійно гатить по ваших мирних та спокійних квартирах, а ваш звичний та, на превеликий жаль, такий крихкий уклад життя летить к бісовій матері.

Замість прогулянок по вулицях міста, по парках - нескінченні пересиджування обстрілів та бомбардувань у підвалах та бомбосховищах, яких, до речі, у нас нема. Замість пікніків та гульок з друзями - зішкрібання їхніх мізків зі стін. Так-так, це аж ніяк не перебільшення. Це те, що ми бачили на власні очі та відчули на власній шкурі.

А потім ворог прийде до вас у хату і якщо ви вважаєте, що ваш пацифізм і відстороненість від війни вас врятує, то ви глибоко помиляєтесь. Ви станете жертвою мародерів, грабіжників та «віджимщиків». 
І от до цього всього ви, панове, не готові. 

Ми тут не говоримо про такі високі матерії, як патріотизм та захист Вітчизни. Ми говоримо про елементарне виживання.
Звісно, ви вірите, що армія і жменька добровольців знову врятує вас від неприємностей. Ви дивитеся паради, на яких вам показують новітню техніку і вірите, що вона вас захистить. Та тільки ворог теж має не гіршу. І її у нього набагато більше! Мобілізаційний ресурс Московії, ні багато, ні мало, 10 мільйонів чоловік проти наших 4 мільйонів. 

Але ж, ми також знаємо, що з тих 4 мільйонів дай Бог аби прийшло до війська хоча б тисяч із 300.
Тому, цілком можливо, що доведеться кожному боронитися самому або з ріднею та друзями.
Якщо ви патріот та боєць, то точно доведеться вести партизанську війну проти окупантів.
Так от.

Єдиний спосіб зараз протистояти такому сильному ворогові, як Московія – це Тотальна війна.
Тобто, така війна, коли в ній беруть участь всі громадяни країни або, принаймні, більша їх частина. Війна ця має вестися, як на фронті, так і в тилу противника на окупованих територіях. Війна ця не повинна закінчитися навіть у випадку краху збройних сил. 

Тільки за таких умов можна завдати противникові таких втрат, які стануть для нього неприйнятними і він попросту не зможе фізично здійснювати режим окупації, через дефіцит живої сили в зоні своєї присутності та деморалізацію населення у себе в тилу. Треба постійно піддавати ударам комунікації та інфраструктуру противника аби він змушений був постійно відволікати значні сили на їхню охорону і цим послаблював фронтові частини.
Така війна має вестися всіма доступними засобами і силами, бути інтенсивною та запеклою. 
Жах має поселитися в душах ворожих вояків, підірвати їх бойовий дух та змусити покинути нашу країну."Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...