App Store Google Play
Ярема ГАЛАЙДА

Помилки з часів Гетьманщини

02.08.2018 11:29

Наша влада повторює всі помилки Центральної Ради та Гетьманщини 1918-1920 років. Навіть стосовно армії.

Багато шороху на міжнародній арені і абсолютно показушні, неефективні реформи всередині країни.

15 років танцюємо навколо мораторію на продаж землі, замість провести реальну приватизацію землі та створити контрольований її ринок, випрацювати правила землекористування, які задовольнили б селянство. Зате нинішній стан призводить саме до того, проти чого нас застерігають противники зняття мораторію: до утворення латифундій у користуванні людей, які на землі ніфіга не працюють. Нагадати чим закінчилася невирішеність земельного питання у 1918 році? Правильно! Селянською війною у 1919. Ми, щоправда, називаємо її Махновщиною, Григор‘євщиною і розповідаємо байки про проклятих анархістів, які злигалися з більшовиками, і вперто закриваємо очі на її причини, так само, як «самостійники» у Київі того часу. А якби тоді не закривали очики, то не мали б 300-тисячну армію у себе за спиною, замість мати її на фронті проти більшовиків. 
А все до того і йде. Невирішеність питання у землекористуванні веде до чого? Вірно! До рейдерства у нечуваному масштабі. Кожна посівна, кожні жнива - це справжні бойові дії. Рано чи пізно знадеться отаман, який почне давати організовану відсіч рейдерам, або сам їх очолить, а при тій кількості вояк, яку ми маємо зараз... Буде нам новий Махно і буде нам нова махновська армія. Не сумнівайтесь.

Загравання з усякого роду монополістами, які за безцінь скупили, а по факту вкрали у народу, всі ці Облгази, електромережі, тепломережі і сівши на ці монополії тупо грабують і без того небагатий народ, привело вже не просто до невдоволення і бродіння, а до обурення у дійсно вибуховій концентрації. А те, що влада ще й покриває і бере участь у махінаціях монополістів, те що ці самі монополії використовуються у політичних міжсобойчиках тільки суне запаленого сірника до трута. «Комуналка» ж стосується кожного! Незалежно від політичних вподобань та віросповідання і глибоко чхати на іхню «економічну обґрунтованість» та «європейські ціни». Монополії ці вкрадені у нас за минулого режиму і, використовуючи їх, ті самі ворюжки, обкрадають нас і далі. ЦЕ УКРАДЕНА У НАС НАША ВЛАСНІСТЬ І ПЛАТИТИ ЗА ЇЇ ВИКОРИСТАННЯ ПОВИННІ НАМ, А НЕ МИ!
Якщо ж наша влада настільки тупа, що цього не усвідомлює, то нахер нам ті ідіоти потрібні? Якщо ж вона бере в тому грабунку участь (а вона бере, бо тарифи затверджує вона, голову нам морочить байками про їхню «виправданість»), то нахер нам посібники бандитів при владі?

Новая власть остаточно прийняла до себе всіх цих ригівсько-червоних недобитків. Так, особливо одіозних, та й то далеко не всіх, виперли з країни. Точніше, дали їм змитися з усім награбованим. Та тільки от систему розкрадання та корупції так ніхто і не порушив. Нові люде сіли на старі схеми, а у більшості випадків, ще й старих не посунули. Збирають з них данину і все путьой. Оскільки ж голодні, то й жеруть в три горла
Тому, в очах народу, новая власть - кров від крові і плоть від плоті - старая власть.
Тому все частіше і гучніше лунають заклики до повстання та її повалення. Ну хочуть люди добити гідру і добряче присмалити їй шию на місці відрубаної голови.

Армія. Реформи в армії? Де? Форму поміняли? Прекрасно! Аплодую! 
Перейменували бригади? Відмінно! Схвалюю і підтримую обома руками!

А далі що? Запчастин, як не було так і нема, боєприпаси - дефіцит. Нова зброя - ГІВНО! Почитайте відгуки про Молоти (міномети-вбивці), КМи - кулемети розроблені ідіотами, які навіть передрати нездатні до пуття, нові гранатомети, які приймають на озброєння замість РПГ-7 (PSRL?). Де розрекламовані БТР-3 і 4? Де Оплоти? Де нові артсистеми? Де нові кораблі? Де літаки?

Кажуть, що, біда-біда-огорчєніє, грошиків нема, 20% експортного потенціалу втрачено разом з Донбасом. І тут же, бляха-муха, заявляють, 1,3 ярда гривасів зафігачили на рекламу політичних партій та піар влади! Тут же вилазять кількасоттисячні зарплати і пенсії ушльопкам, від яких толку, що з козла молока!

Закупили браковане мастило доя танків, погробили техніку! Хто покараний?! Де розстріляні ублюдки, які під час війни займаються саботажем і шкідництвом? 

Щось не спостерігаю.
Щодо українських цінностей, тут я взагалі промовчу, бо всі квоти, які там понавводили тупо саботуються. Та і взагалі, які нахер квоти? На українську мову В УКРАЇНІ квоти??? Ну ідіотизм же! Нам про Європу торочать! Ну?! Які квоти на французьку мову у Франції?
Кинули нам кістку з тими квотами і декомунізацією, яку самі ж і гальмують і думають, що ми раденькі що дурненькі. Ага! Щас!
Інтери, Н‘юз вани, всі сепарсько-московітські рупори як лили бруд на Україну так і ллють і ніхто їм ніфіга зробити не може, бо свобода слова! Ну так хай вже ОРТ та Канал Росссія у нас пропаганду розганяє! Нащо нам посередники? Питимемо отруту чистою та нерозведеною!

А потім: І чого це народ бунтує весь час? Мабуть його з Кремля агенти каламутять! Нєєє! Точно з Москви заслали!

Так і є, мабуть, цілий народ з Москви на парашутах їм закинули. Довбоконики...

Отже: чотири роки війни насичили суспільство вибуховим елементом в особі «атошників». Так, поки що від них більше крику та міжусобних і шкурних розборок, але це поки що...

Нерішучість та половинчастість «реформ» тільки загострює проблеми, які ті реформи мали б вирішувати.
Коротше: хунта, тільки справжня, а не бутафорська хунта, з усіма її «принадами» у вигляді диктатури, «режиму санації», який суть репресії проти ворогів України (нах цю продажну хвойду люстрацію). Хунта, яка буде залізною рукою проводити реформи і придушувати будь-який опір цим реформам. І звісно ж, бачення тих реформ і робота на майбутнє, а не на прокорм теперішніх халявщиків, яких наплодили десятиліття правління злодійкуватих популістів з їхніми субсидіями, пенсіями, пільгами, які є тупим підкупом виборців під такою благодушною назвою «забезпечення соціальних гарантій».

А от коли наведемо лад тоді і поговоримо про демократію.
І да, я за сильну руку. Бо задовбали ці слабкі рученята, які тільки красти привчені.Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...