App Store Google Play
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Шантажувати країну небезпекою отруєння водою - поза межею моралі

01.08.2018 12:25

З ранку з другом прикидуємо в дискусії, хто за останній час найбільше стратив з наших можновладців – хто найпереможнішу фуйню у рейтингу мудаків для країни та людей придумав.

Ось, наприклад, ситуація, яка вже поки що оминула… ну і оминула. 
Все одно, всі до кінця не вірили, сподівалися, що всьо порішається, воно й порішалося. 
Та більшість і не усвідомлювала, чим воно попахує.

У мене в особистому рейтингу попахував «ДніпроАзот».

Фігня ось в чому. 
У нас багато таких штучних монополій – всі ці обленерго, облгази і т.д., що належать як не російським, так проросійським олігархам. І без яких нам житися буде складно, дуже.

З «ДніпроАзотом» простіше. 
По-перше, контролює його не проросійський, а наш, рідненький, «сіль землі» можна сказати, шахматист виборчих процесів і найпатріотичніший громадянин своєї держави. В просторіччі – ІВК.

А по-друге, з припиненням в роботі і в постачанні йогойного «ДніпроАзоту» нам би жити не було так складно, як щодо інших.
Нам би просто – жити не було…

Скільки людина проживе без питної води? А напившись отруєною за десятиліття підприємствами тих же олігофрархів?

Я, звісно ж, без претензії на істину в останній інстанції, і помилятися можу дуже-предуже, що спонукає мене попередньо принести вибачення тим щирим українцям, щодо яких можу виявитися неправим.

Але ситуація виглядала так.

- «ДніпроАзот» заявляє, що вимушений припинити постачання очищаючої речовини на водоканали України;
- При цьому – за 100 років переможного соціалізму альтернатив ми не вигадали і не запровадили;
- «ДніпроАзот» мотивує таке припинення підвищенням відпускної ціни на газ. І що «Укрнафта» припиняє відвантаження пального за борги понад 2 млрд.грн.
- При чому, і «ДніпроАзот» і «Укрнафта» - підприємства, підконтрольні ІВК.

- Незадовго до цього… По всьому Кам’янському вже розповсюджені не те, щоби чутки, а вже майже кожен бомж там впевнено «в курсі», що «ДніпроАзот» збираються закривати, всіх виганяти, бо Порошенко вирішив віджати його у Коломойського».

Це і справді трохи дивно, бо віджими готуються тихо, а здійснюються зненацька. Хтось чомусь саме таку пліточку запустив у пролетарські маси…

- Як тільки «ДніпроАзот» починає робити заяви, нарисовується ну цілком «самостійна» і «самодостатня» політична фігура – очільник всіх соціалістів УРСР Ілля Ківа.
- В заявах – прямо і однозначно звинувачує Президента країни в цій ситуації, закликає всіх соціалістів і к нім прімкнувших до боротьби.
- Приїжджає до Дніпра, складає якісь звернення, разом з депутатами ВР та облради, які, за чутками, теж близькі до ІВК.
- Новина шириться російськими інформресурсами.

І деяка кількість розумних людей (здоровому глузду яких я довіряю) все ж з гіркою іронією видають однозначно:
- політичний шантаж з боку ІВК в бік ПАП.

Іпанутися, да?
Для тих, хто не розуміє, чому ж все таки «Да!»

Кількість постраждалих та навіть жертв в межах 40-мільйонної України від отруєної води? Включаючи дітей, жінок та старечу, хворих і немічних.
«Газові камери» з Циклоном-Б – то квіточки могли би бути, навіть за найпафосішними данними щодо них. Та і голодомор, мабуть, теж..

Нє, я все розумію: пронесе, домовляться, порішають, на крайняк – Захід чи Росія допоможуть. 
Ну не можуть же такого допустити, правда ж?!

А тепер, подумайте:
- Людина, в уяві якої навіть хоч трохи промайнула думка – влаштувати такий пІ..ць, шантажувати таким розкладом, розцінювати це, виключно як право на свою бенефіціарність? Це нормальна людина? І ті, хто бере участь в таких зайопах?

Уявіть, як ви самі кажете своєму опоненту:
- Не домовимося – я влаштую зомбі-апокаліпсис. Або ваш народ не питиме, або питиме хімічний шмурдяк. Мільйона 2-3, ну може 5-6 ласти склеють – тоді все одно прийдеться домовлятися…

Справа навіть не у самому «ДніпроАзоті», версії його віджиму чи політичних ігрищах, 
а більше, мабуть, етичне - у тому, що хтось допускає навіть можливість думати про таке!
Це – мєрзость! (с)Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...