App Store Google Play
Марія СОЛОМОНОВА

Хто в Україні хоче знищити українців

05.07.2018 14:46

Вони сміливі. Вони безкарні. Вони плювали на все українське!
Вони переступають через всі норми, закони, совість і честь.
І їм це дозволено нашою владою.
Бо там свій бізнес-куш, там лежбище, початок влади та достатку - достатку за рахунок злиднів нашої країни.

Хто там каже, що війна від Дніпра знаходиться на відстані 200 км?
Війна давно вже тут! Вона на кожному кроці! 
Дихає нам в потилицю своїм смердючим перегаром від хмілю безперервних перемог чужинців, і ніяк не може напитися тієї крові жертв, якими є не тільки загиблі воїни АТО, а всі ті, хто потерпає від свавілля кримлівських ублюдків.
Ці кровожерливі упирі захопили великий бізнес, монополія якого спрямована на геноцид українців. 
Вони у силових структурах та муніципальних, вони у судовій системі, навчальній та законотврчій, вони скрізь! 

Звісно ж вони і при владі, яка на сьогоднішній день стала ціноутворюючим органом нашого, зламанного кремлівськими потворами, життя. Причому ця купа чужих нам елементів знищує нашу країну не тільки в матеріальному сенсі - вона знищує нашу державність.
Тобто, ми всі зараз опинилися в заручниках цієї нової-старої незрозумілої "системи".

І ті чужі "обличча" ОППО-мотлоху, на яких не хочеться навіть дивитися, зараз керують НАШОЮ країної, нашим містом, та нашим соціальним життям.
Візьміть Ахметова, наприклад - він же рідний (чи хрещенний?) батько Порошенка. А Вілкул? - той "кровний" брат нашого мера. І так скрізь по країні. Керують нами ті, проти кого відбувся Майдан.
Чи не відбувся?

Бо тоді, на початку 2014 року, "новій" владі були потрібні лише сьогоднішні їхні посади, та перерозподіл великого бізнесу України. Тоді скрізь відбувалися захоплення майна "регионалів", і на приватному рівні, і на державному.
І всі у той час аплодували "новій" демократичній владі, бо не розуміли та не передбачили, наскільки може опинитися підступним їхнє прагнення до великих грошей, яке подалі перекреслить мрію українців.

Тож "демократія" після Майдану тривала не довго. Швиденько всі домовились та побраталися, невдовзі після початку війни...
Паскудство цієї ситуєції складається в тому, що влада злигається з тими, з вини яких розв'язалася війна, а ті, хто врятував Україну від масштабного наступу кремлівських загарбників, опинилися на узбіччі.

Той же Ахметов отримав від Порошенка ще декілька енергетичних об'єктів, які є стратегічними у будь-якій країніі, тільки не в нашій... 
А у Коломойського, чомусь навпаки, віджали ПРИВАТНИЙ банк, що є незрозумілим не тільки в західних державах, куди так "палко" прагне наша влада, а навіть у "радянських" республіках.

Дивно, але націоналізація в першу чергу мала буди спрямована на стратегічні об'кти держави, проте всі ті об'єкти тепер опинилися під пильним кремлівським наглядом в особі "хрещенного батька" Донбаса, а тепер вже і всієї України.
А вже з "рядовими" героями нашої держави наше керівництво взагалі не хоче мати справи. Тобто, "мавр зробив свою справу, мавр може йти"...

І якщо з альянсом "Вілкул-Філатов" все зрозуміло, то міцні стосунки Порошенко з Ахметовим викликають здивованість та нерозуміння. 
Порошенко, він же УКРАЇНСЬКИЙ Президент! 
Так, саме український! - який намагається повернути країні українську державність! Невже в нього таке одержиме прагнення до грошей, що він паралельно з тими досягненнями, які здобуваються нашою країною з кров'ю та певними соціально-економічними жертвами, допускає їхнє повне знецінення, і які нівелюються саме за рахунок втручання у державні справи кремлівських потвор?!

Розумію, що нічого нового тут не сказано.
Але ж "нове", або ще "новіше" може очікувати нас попереду...
Бо сепаратизм та втручання "Руського миру" в нашій країні досяг такого рівня небезпеки, що достатньо маленької іскри кремлівської запальнички, аби, наприклад, Дніпро перетворився на донбаські руїни.

Іще одне.
Виборча кампанія розпочинається навесні, а вже сьогодні спостерігаємо велику метушню нових-старих потенційних обранців, кожен з яких у своїх передвиборчих програмах одним з популістських пунктів завжди ставить "бандитам-тюрьми". Ми всі вже неодноразово побачили, як всі ті "пункти" виконуються після виборів. 
Тож, треба вже зараз дивитися на те, як саме вони виборюють українську державність та національну гідність українського народу - не на словах, а реально!
Отже, пильнуймо!
.................................................
Перед тим, як заперечити словам цієї публікаціїї, згадайте, що вже з цього місяця комунальні тарифи підвищилися ще у два рази, і ці підвищення малює саме кремлівський блазень - Ахметов. А "Руський мир" та кремлівські скрепи запроваджує в українське життя його підлабузник - Вілкул.

 Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...