App Store Google Play
Андрій ДЕНИСЕНКО

Чому я переходжу у принципову опозицію до Корбана з Філатовим

25.05.2018 14:44

Рік після призначення екс-очільника місцевого беркута керівником муніципальної поліції я не коментував ситуацію в Дніпрі.

Старався бути об‘єктивним і виваженим, щоби не заважати міській владі провести задекларовані реформи та продемонструвати так потрібний дніпрянам результат.

Не коментував гучно розрекламованої «реконструкції» розритої та кинутої напризволяще набережної.

Не втручався в корупційні скандали довкола нового мосту, який перетворився у найдовший і найдорожчий ремонт століття, співставний хіба із знаменитим ремонтом провалу Остапом Бендером.

Стримував негативні реакції на блошиний цирк із незаконними бігбордами та газовими заправками, «боротьба» мерії з якими тільки збільшила їх число.

І навіть не критикував сильно вголос незавершеність у місті декомунізації, відсутність підтримки української церкви, ватяні випади міського голови проти В‘ятровича, на захист 9 травня та російської мови.

Сам робив те, що було в моїх силах.

Я сподівався, що мер отямиться і замість хамити активістам і патріотам у фейсбуці, візьметься до справ.

Разом з багатьма я чекав на повернення з-за кордону Корбана, маючи невелику надію, що той нарешті поправить або закодує свого молодшого партнера.

Тим паче, що перші рік-півтора роботи міська влада дійсно старалася і це було на користь місту.

А ще я завжди залишаю людям не один шанс, завжди виходжу з права людини усвідомити й виправити свою помилку.

Хоча всю складність ситуації я усвідомлював вже доволі давно.

Так, я знав, що Корбан із Філатовим, люди, які в очі називали мене другом, вже рік фінансують проти мене брудну кампанію у мережі.

Так, я знав, що вони це роблять спільно із Вілкулом, з яким об‘єдналися за спиною патріотичних сил та розділили сфери впливу.

Просто ці вчорашні патріоти намірилися переповзти на синьо-білий електорат і залишити пустелю у таборі проукраїнських сил.

Просто не існує ніякого «сильного мера», який третину робочого часу проводить у закордонних мандрах, а містом керує справжній тіньовий міський голова Корбан. До якого в Ізраїль на звіти щомісяця літали ключові посадовці міської ради, а після його повернення міськвиконком фактично переїхав до його офісу в житловому комплексі Амстердам.

Цим негативним тенденціям я доволі тривалий час протидіяв непублічно, через умовляння, впливи, владу, олігархів, - не переходячи в публічну опозицію.

Бо завжди розумів відповідальність за збереження Дніпра як українського форпосту.

Але останні місяці хлопці пішли в усі тяжкі, курс Корбана-Філатова набув остаточно цинічно грабіжницького, антинародного та антиукраїнського характеру.

Попутники національно-патріотичного руху одуріли від влади й грошей та остаточно скинули маски.

Відкати для підрядників, які освоюють бюджетні гроші, стартують з 30%, а інколи сягають і 70%, на все - починаючи з закупівлі канцтоварів, ремонту доріг і закінчуючи дитячим харчуванням.

Ласі шматки бізнесу, залежного від міської влади тупо рейдеряться і захоплюються, власники шантажуються, непоступливі витискаються з ринку.

Як це сталося зі сміттєперевізником Дніпрокомунтранс, директору якого Корбан запропонував переписати 50% бізнесу на своїх людей.

А останньою краплею гніву для мене стала так звана «оптимізація» освіти, культури та медицини Дніпра, а попросту масове скорочення штатів, фінансування загальноосвітніх, музичних, художніх шкіл, дитячих садків, бібліотек, стоматологічних поліклінік.

Суть цієї злочинної операції проста - кошти масово перекидаються із захищених у незахищені статті бюджету, із фонду оплати праці на ремонти і закупівлі.

Бо вкрасти з зарплат тяжче, ніж з латання доріг. А освіта і культура для наших дітей - не в пріоритеті тих, хто рейдернув міський бюджет.

Бюджет, який в умовах децентралізації приростає щороку на 2-3 мільярди і в якому «немає грошей» для навчання й розвитку наших дітей.

Під усе це я точно не підписувався.

Як і під захист у суді російського агента Рубана, який фінансується псевдопатріотом Корбаном і який є складовою частиною операції з евакуації Рубана до РФ.

З усім цим я маю намір нещадно боротися як з проявами реваншу у Дніпрі старої бандитсько-олігархічної системи.

На першому етапі тактично я зосереджу усі свої сили на недопущенні руйнівної «оптимізації» освіти і культури.

А стратегічно - на відстороненні Корбана й Філатова від влади і ліквідації політичного впливу цієї паразитарної групи.

Буде непросто. Адже це шлях боротьби. Як і весь складний і болісний процес становлення УСДД та відродження України в самому її серці - у Дніпрі.Мабуть це банальні, очевидні слова, але... Сьогодні на Краснопільському кладовищі вже вдруге за тиждень провожали в останню путь воїна, який пав на російсько-українській війні. Цього разу наш сві...
Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...