App Store Google Play
Андрій ДЕНИСЕНКО

Чому я переходжу у принципову опозицію до Корбана з Філатовим

25.05.2018 14:44

Рік після призначення екс-очільника місцевого беркута керівником муніципальної поліції я не коментував ситуацію в Дніпрі.

Старався бути об‘єктивним і виваженим, щоби не заважати міській владі провести задекларовані реформи та продемонструвати так потрібний дніпрянам результат.

Не коментував гучно розрекламованої «реконструкції» розритої та кинутої напризволяще набережної.

Не втручався в корупційні скандали довкола нового мосту, який перетворився у найдовший і найдорожчий ремонт століття, співставний хіба із знаменитим ремонтом провалу Остапом Бендером.

Стримував негативні реакції на блошиний цирк із незаконними бігбордами та газовими заправками, «боротьба» мерії з якими тільки збільшила їх число.

І навіть не критикував сильно вголос незавершеність у місті декомунізації, відсутність підтримки української церкви, ватяні випади міського голови проти В‘ятровича, на захист 9 травня та російської мови.

Сам робив те, що було в моїх силах.

Я сподівався, що мер отямиться і замість хамити активістам і патріотам у фейсбуці, візьметься до справ.

Разом з багатьма я чекав на повернення з-за кордону Корбана, маючи невелику надію, що той нарешті поправить або закодує свого молодшого партнера.

Тим паче, що перші рік-півтора роботи міська влада дійсно старалася і це було на користь місту.

А ще я завжди залишаю людям не один шанс, завжди виходжу з права людини усвідомити й виправити свою помилку.

Хоча всю складність ситуації я усвідомлював вже доволі давно.

Так, я знав, що Корбан із Філатовим, люди, які в очі називали мене другом, вже рік фінансують проти мене брудну кампанію у мережі.

Так, я знав, що вони це роблять спільно із Вілкулом, з яким об‘єдналися за спиною патріотичних сил та розділили сфери впливу.

Просто ці вчорашні патріоти намірилися переповзти на синьо-білий електорат і залишити пустелю у таборі проукраїнських сил.

Просто не існує ніякого «сильного мера», який третину робочого часу проводить у закордонних мандрах, а містом керує справжній тіньовий міський голова Корбан. До якого в Ізраїль на звіти щомісяця літали ключові посадовці міської ради, а після його повернення міськвиконком фактично переїхав до його офісу в житловому комплексі Амстердам.

Цим негативним тенденціям я доволі тривалий час протидіяв непублічно, через умовляння, впливи, владу, олігархів, - не переходячи в публічну опозицію.

Бо завжди розумів відповідальність за збереження Дніпра як українського форпосту.

Але останні місяці хлопці пішли в усі тяжкі, курс Корбана-Філатова набув остаточно цинічно грабіжницького, антинародного та антиукраїнського характеру.

Попутники національно-патріотичного руху одуріли від влади й грошей та остаточно скинули маски.

Відкати для підрядників, які освоюють бюджетні гроші, стартують з 30%, а інколи сягають і 70%, на все - починаючи з закупівлі канцтоварів, ремонту доріг і закінчуючи дитячим харчуванням.

Ласі шматки бізнесу, залежного від міської влади тупо рейдеряться і захоплюються, власники шантажуються, непоступливі витискаються з ринку.

Як це сталося зі сміттєперевізником Дніпрокомунтранс, директору якого Корбан запропонував переписати 50% бізнесу на своїх людей.

А останньою краплею гніву для мене стала так звана «оптимізація» освіти, культури та медицини Дніпра, а попросту масове скорочення штатів, фінансування загальноосвітніх, музичних, художніх шкіл, дитячих садків, бібліотек, стоматологічних поліклінік.

Суть цієї злочинної операції проста - кошти масово перекидаються із захищених у незахищені статті бюджету, із фонду оплати праці на ремонти і закупівлі.

Бо вкрасти з зарплат тяжче, ніж з латання доріг. А освіта і культура для наших дітей - не в пріоритеті тих, хто рейдернув міський бюджет.

Бюджет, який в умовах децентралізації приростає щороку на 2-3 мільярди і в якому «немає грошей» для навчання й розвитку наших дітей.

Під усе це я точно не підписувався.

Як і під захист у суді російського агента Рубана, який фінансується псевдопатріотом Корбаном і який є складовою частиною операції з евакуації Рубана до РФ.

З усім цим я маю намір нещадно боротися як з проявами реваншу у Дніпрі старої бандитсько-олігархічної системи.

На першому етапі тактично я зосереджу усі свої сили на недопущенні руйнівної «оптимізації» освіти і культури.

А стратегічно - на відстороненні Корбана й Філатова від влади і ліквідації політичного впливу цієї паразитарної групи.

Буде непросто. Адже це шлях боротьби. Як і весь складний і болісний процес становлення УСДД та відродження України в самому її серці - у Дніпрі.Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...