App Store Google Play
Ярема ГАЛАЙДА

Як швидко навколо всі забули що війна триває, до фронту 250 км

15.04.2018 11:18
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.

Сидів позавчора у кафешці, внутріщньо лаяв себе за те, що лошара, бо гризу чизкейк і сьорбаю гівняненьку каву, а заплатив за них 50(!!!) з лишком гривасів. Вже перерахував їх на кіло картоплі, пляшки пива, банки молока, ковбасу та вареники. І кожний свій перерахунок поставив собі тавром на душу: ЛОШАРА!!!
 
Аж тут заходять двоє хлопаків. Спочатку подумав, що рочків із 20-25. І ото з вулиці як гомоніли так і продовжують розмову. Звісно ж, про якусь свою лабуду чи то про нові ґаджети, чи то про дівчат. Всілися просто переді мною за сусідній столик.
 
І тут один: «Та то всьо фігня! Зараз війни вже нема!»
 
Я мало тим чизкейком не подавився. Ти ба! Яке глибоке судження.
 
Хлопачок мою реакцію помітив, знітився спочатку, а потім мабуть подумв, що якось не комільфо лякатися і вирішив наїхати:
- А Вам щось не подобається?
- Та, - відповідаю, - просто хотів би спитати, а де ж Ви, дорогенький, служили воювали, що таке говорите?
- Мені ще рано! Місяць, як 18 стукнуло.
 
Ого! Прямо таки, стукнуло. Солідний вік, нічого не скажеш!)
- Так а звідки тоді відомості про те, що війни нема?
- Ну, от у чотирнадцятому війна була. У п‘ятнадцятому... ще так сяк у шістнадцятому, а зараз, таке, фігня, а не війна.
- То Ви тому зараз не у військкоматі, що таким героям треба якоїсь особливої війни, а на фігню Ви не підптсувалися?
- Та що Ви знаєте про війну?!
 
«Бляха-муха,-думаю,- та він мене доконати вирішив! Я ж через такі одкровення, точно чи вдавлюся, чи захлинуся нафіг!»
- Ну, якби, я у трохи у курсі діла.
 
Аж тут офіціантка втрутилася:
- Я Вас прошу не чіпляйте діток. Ви ж доросла людина, а вони ще малі.
 
Хотів розвиступатися. Благо і настрій підходящий, а потім махнув рукою і пішов собі до мамулі в лікарню.
 
Так до чого це я веду?
 
Забули, що війна, булки розслабили. Гадають де-які паночки та панки, що всьо! Війні капець. І очики зарлющили на те, що війна осьдечки, під м‘якеньким бочком. В Україні і нікуди не поділася. До Дніпра від неї 250 км. А до Харкова - рукою подати.
 
Читав колись про Англію часів Другої світової.
Автомати Стен робили фабрики по виробництву ліжок. Зарізав свиню - половину віддай армії. Голок тупо не було, бо ВСЯ сталь на танки, кораблі, автівки, гармати.
 
У американців з нуля виробництво танків підняли. Кораблі типу Ліберті за добу збирати навчилися. З бетону судна відливали.
 
В Афгані моджахеди по хатах набої споряджали, автомати у спадщину передавали. Та що там автомати? Допотопні, ще англійські, «Бури»!
А у нас все тіп-топ! Можна хернею страждати досхочу. Війни ж нема! Це кожен шмаркач знає. А тому нафіга дбати про єдність нації? У нас, мля, субкультура! Йдіть усі к бісу!
 
Поважайте нас, бо ми такі кла- ссссні, гламурні. От і штанці у нас дудочками. А хто скаже, що нам було б краще у формі, того, фуфуфуфу, мамочки зафукають, затюкають. Не для окопів ми народжені. А для гламуру!
 
А хто у окопи поліз, то зто йому дохтур? То був його вибір! А ми обираємо штанці дудочки та рожеві капці, бо краса.
Міністерство ветеранів????!!!!
 
А давайте ще Міністерство бомжів зафігачимо. А що? Теж незахищена верства населення!
Бабло ж, один хрін, подіти нікуди!
 
В армії ж і танків новітніх повно, і кораблів, і артилерії - хоч греблю ґати. Давайте ще одне міністерство на шию повісимо, і штат, бажано, побільше. І з зарплатнею повище!
 
Забули, що війна. От і пре гівенце з усіх щілин, бо зайняти себе нічим, а бабла ж та уваги хоцца.
 
То якого біса обурюватися новай властью, якщо самі реально ... оху...ли.


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...