App Store Google Play

Краматорський артпростір переїхав до Дніпра і шиє спальні мішки ЗСУ

19 Вересня 12:30
Краматорський артпростір переїхав до Дніпра і шиє спальні мішки ЗСУ

В артцентрі Краматорська раніше друкували на сумках, футболках та шили постільну білизну. А після повномасштабного вторгнення — спальні мішки та чохли для шоломів для ЗСУ. Навколо артцентру сформувалася справжня команда із волонтерів, які невтомно працюють на перемогу України, передає Дніпроград з посиланням на ШоТам.

Директорка «Арт-коворкінгу» Олена Кучерук через обстріли міста була вимушена перевезти обладнання до Дніпра і всі зусилля майстерні спрямувала на допомогу захисникам.

До 24 лютого тут допомагали молодим дизайнерам розкрити творчий потенціал.

«З вас – креатив, з нас – обладнання, з нас – можливості: і подивимось, що вийде. Ось така була ідея», — розповідає засновниця «Арт-коворкінгу» Олена Кучерук.

Коли до Краматорська повернулася війна, почали допомагати військовим.

«З початком військових дій, звичайно, була така фрустрація і незрозуміло, що робити. Але була постійна потреба у спальних мішках. Подумала, чи можемо ми це зробити. І, в принципі, принесли прототип, спробували…», — каже Олена Кучерук.

Перші матеріали Олена купувала за власні кошти. А потім до справи приєдналися волонтери. Невдовзі через обстріли міста Олені довелося евакуювати обладнання.

Тепер команда «Арт-коворкінгу» працює у Дніпрі. Тут місцеві частково допомогли із обладнанням та надали приміщення для роботи.

В одній частині приміщення команда проводить воркшопи для дорослих та дітей. В іншій – невтомно працює на потреби ЗСУ, роблячи свій внесок у перемогу України.

«Ми сподіваємось, що цей час, поки ми перечікуємо військові дії, поки там нас вдома боронять славні воїни, то ми можемо тут не впадати в розпач, не розгубити себе і, можливо, навіть використати цей час для того, щоб набути нових навичок і повернутись сильнішими, тому що все ще попереду», — Олена Кучерук, засновниця «Арт-коворкінгу».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...