App Store Google Play

Галерея Артсвіт розпочинає нову навчальну програму з мистецтва для дітей

15 Вересня 12:30
Галерея Артсвіт розпочинає нову навчальну програму з мистецтва для дітей

Галерея Артсвіт відновлює безкоштовні заняття з мистецтва для дітей від 6 до 13 років у Дніпрі. З 20 вересня в рамках нового курсу «Артсвіт дітям. Творчість єднає» проходитимуть уроки з живопису, інсталяції, перформансу, театру тіней, фото- і відеоколажу. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу галереї.

Заняття для дітей 10-13 років відбуватимуться щовівторка о 16:30, а для дітей 6-9 років — щосуботи о 12:00. Для найбільш ефективної роботи в межах навчальної програми організатори рекомендують обрати для регулярного відвідування один із днів відповідно до віку.

Протягом нової програми «Артсвіт дітям. Творчість єднає» учасники дізнаються більше про історію мистецтва, його напрями, техніки, про митців і мисткинь та створять групові проєкти на запропоновані теми.

«Проєкт “Артсвіт дітям” має на меті познайомити дитину із багатогранним і цікавим світом мистецтва та спростувати думку, що він нудний чи важкий для сприйняття. Ми переконані в тому, що через мистецтво дитина краще пізнає світ і набуває різні навички, які стануть у нагоді в дорослому світі та в будь-якій професії, навіть технічній», — розповідає кураторка проєкту та директорка галереї Артсвіт Ірина Полікарчук.

Через створення мистецького проєкту організатори прагнуть показати дітям важливість соціалізації та комунікації в суспільстві, навчити взаємодії в команді й надати їм можливість відчути себе артдіячами, пройшовши шлях від ідеї до реалізації та презентації проєкту. Заняття відбуватимуться в галереї, де проходять виставки, завдяки чому мистецтво стане основою для роботи в групах і провідником у дослідження себе та світу.

За результатами програми планується групова виставка в галереї Артсвіт. Авторки і викладачки: Алевтина Ковтун та Альона Самофалова.

Заняття проходитимуть у галереї Артсвіт у будівлі Центру сучасної культури у Дніпрі (DCCC) за адресою Крутогірний узвіз, 21А. Участь безкоштовна, але на кожне заняття потрібно реєструватися.

Реєстрація на заняття 20.09 (вівторок) для дітей 10-13 років: https://bit.ly/3BavnQa
Реєстрація на заняття 24.09 (субота) для дітей 6-9 років: https://bit.ly/3RY96vv

Анонси наступних занять з’являтимуться на сторінках галерії Артсвіт в інстаграм та фейсбук.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...