App Store Google Play

У Дніпрі вперше відбудеться аукціон цифрового арту

18 Серпня 22:00
У Дніпрі вперше відбудеться аукціон цифрового арту

23 серпня вперше в історії Дніпра відбудеться аукціон цифрового арту. Про це повідомив Євген Гендін на своїй сторінці у Фейсбуці.

Усі зібрані кошти направлять на придбання рятувальних рюкзаків світового стандарту для парамедиків.

Подія відбудеться у рамках проєкту сестер Гаєвих “І на попелі проростуть квіти”. Його було створено під час війни і вперше презентовано в стінах самої найстарішої в Європі Віденської академії мистецтв, в якій було відмовлено в навчанні Гітлеру.

В основі арту зашито генетичний оберіг нації – це орнаменти, основані на вишивці цивільного одягу Козацької Старшини 17-18 століть. 

23 серпня, о 19.00, у приміщенні Fabrica L захід розпочнеться із показу монохромної колекції бренду GA.EVA “Трансформація”, яка досі ще не презентувалась в офлайні.

Замість моделей на подіум вийдуть актори перфомансу. 

Далі почнеться аукціон цифрових лотів, де можна буде позмагатись за придбання єдиних у своєму екземплярі речей одягу, аксесуарів, лімітованої серії репродукцій й унікальні цифрові твори та їхні NFT tokenu.

Продовжиться подія двотижневою експозицією генеративного арту, майстер-класами по стародавнім українських технікам та лекціями у Fabrica L.

Так, наприклад, можно буде побачити цифровий арт від Аліни Гаєвої, оснований на колекції вишивки одягу козацької старшини Василя Тарновського, маєток якого сильно постраждав під час вибуху.

Мета проведення заходу – зібрати 242 200 гривень на придбання 20-ти парамедичних рюкзаків стандартів ТССС.

Кожен із таких рюкзаків здатен врятувати 10-12 наших захисників на полі бою.

Захід стартує 23 серпня, о 19.00, у Fabrica L (вулиця Генерала Пушкіна, 1а). Експозицію можна буде побачити до 6 вересня. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...