App Store Google Play

На Дніпропетровщині прийняли понад 66 тис людей з інвалідністю та пенсіонерів

16 Серпня 20:00
На Дніпропетровщині прийняли понад 66 тис людей з інвалідністю та пенсіонерів

На Дніпропетровщині зареєструвалися майже 300 тис переселенців. Понад 53 тис з них – пенсіонери. Більш ніж 13 тис – люди з інвалідністю. Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук під час робочої поїздки до Дніпра зазначила: евакуація та розміщення у безпеці найвразливіших категорій  населення – у фокусі уваги влади. 

«Маємо об’єднатися і допомогти тим, кому буде важко пройти цю зиму. Насамперед, найвразливішим – маломобільним людям, самотнім пенсіонерам. Регіонам не впоратися самотужки, бо немає куди перемістити десятки тисяч людей, які не можуть самі про себе подбати. Бачимо рішення у тому, аби розміщувати їх на лікарняних місцях, які сьогодні не заповнені», – сказала Ірина Верещук. 

Заступниця голови Дніпропетровської ОВА Ольга Горб наголосила: три райони Дніпропетровщини потерпають від постійних обстрілів. Окрім переселенців з інших областей є й ті, хто переїжджає всередині регіону. 

 «Із зони бойових дій потребують евакуації кілька обласних інтернатів – це більш ніж тисяча людей. Майже половину вже перевезли до безпечніших місць», – сказала заступниця голови Дніпропетровської ОВА Ольга Горб. 

Нині самотніх пенсіонерів та маломобільних переселенців розміщують у геріатричних пансіонатах, шелтерах, територіальних центрах в громадах.

«Виїхала я з Лисичанська, в чому була. Поїхала просто в піжамі та пальто. Поліцейські допомогли потрапити до Покровська, а там вже волонтери посадили на евакуаційний потяг до Дніпра. Тут люди – наче родина. Розуміють, допомагають та в усьому підтримують»,  – сказала переселенка з Лисичанська Антоніна.

Під час робочої поїздки Ірина Верещук зустрілася з багатодітними родинами-переселенцями та передала подарунки від міжнародних партнерів. 

«Переїхали до Дніпра всією родиною з першого дня війни. З трьома дітками, бабусею та  чоловіком. Нас дуже добре прийняли. Попіклувалися і про житло, і про обіди гарячі, надали добрі умови для проживання. Щиро вдячні за все», – поділилася переселенка з Лисичанська Дар’я. 

Загалом на Дніпропетровщині стали на облік 290 тис переселенців. Проте реальна їх кількість більша – понад 300 тис. Найбільше прихистили у Дніпрі та Кривому Розі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...