App Store Google Play

На Дніпропетровщині працює хаб-переселенець з Попасної

15 Серпня 16:00
На Дніпропетровщині працює хаб-переселенець з Попасної

У Новомосковському районі Дніпропетровщини працює хаб-переселенець з Попасної, що на Луганщині. Співробітники видають гуманітарну допомогу жителям регіону, а також надають юридичні та медичні консультації від фахівців, передає Дніпроград з посиланням на Суспільне.

Отримати гуманітарну допомогу в хабі можуть тільки переселенці з Луганщини. Коробки з продуктами та хімією привозять щодня. Видають одну коробку на одну людину раз на 10 днів.

Усі працівники хабу переїхали з Попасної. Там вони працювали у міській адміністрації. Тепер на Дніпропетровщині намагаються так само допомагати своїм землякам, каже керівниця закладу Наталія Клименко.

"Десь на фото ми бачили, що в нашій адміністрації були загарбники й вона дуже пошкоджена. Ми почали тут працювати десь з середини червня. Тоді була тільки гуманітарна допомога, яку приходили люди отримували на складі", – сказала вона.

Журналісти поспілкувалися з переселенцем з Луганщини Сергієм, який отримав у хабі гуманітарну допомогу.

"Я вже дуже другий отримую допомогу, про нас піклуються, до нас відносяться дуже нормально", – зауважив він.

Зараз хаб розширив свою діяльність. Відправляють поштою гуманітарну допомогу попаснянам, які живуть за межами Дніпропетровщини.

У хабі переселенці з Луганщини можуть отримати юридичну допомогу. Є тут і медичний кабінет. Тут також можна написати заяву для правоохоронців – про пошкоджене російською армією житло, аби потім отримати компенсацію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...