App Store Google Play

Аграріям Дніпропетровщини передали понад 1,5 тонни насіння озимого ріпаку

11 Серпня 18:00
Аграріям Дніпропетровщини передали понад 1,5 тонни насіння озимого ріпаку

Аграріям Дніпропетровщини передали 163 мішки озимого ріпаку – майже 1,5 тонни сировини. Це – гуманітарна допомога від міжнародної компанії. Насіння розподілили між 47 малими та середніми сільськогосподарськими підприємствами регіону. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації. 

«Отримали гуманітарну допомогу  – якісний насіннєвий матеріал. Дуже вдячні за це. Насіння стане гарною підмогою для фермерів», – сказав голова «Асоціації фермерів та приватних землевласників Дніпропетровської області» Анатолій Гайворонський.

Він додав – посіяти озимий ріпак аграрії мають до початку осені. Тоді вже влітку наступного  року збиратимуть врожай.

«Зерно якісне, ми не перший рік працюємо з цією компанією-виробником. Дякуємо, що в такий складний час фермерів підтримують.  Ця допомога – значний внесок у розвиток сільського господарства Дніпропетровщини», – сказав представник одного з аграрних підприємств Дніпровського району Олександр Щебанов. 

Загалом Дніпропетровщина отримала майже 1,5 тонни насіння озимого ріпаку – 163 мішки. Їх розподілили між фермерськими господарствами області, кожне з яких обробляє до 100 га землі.

«Отримав чотири мішки ріпаку. Дякую! Порадимося з агрономом та будемо починати сіяти», – сказав представник одного з сільськогосподарських підприємств Павлоградського району Юрій Кльоц.  

Гуманітарну допомогу передали за сприяння  Міністерства аграрної політики України та департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОВА.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...