App Store Google Play

Дніпропетровщина прийняла 11 лікарень-переселенців

10 Серпня 11:00
Дніпропетровщина прийняла 11 лікарень-переселенців

На Дніпропетровщині розмістилися 11 медзакладів із Харківської та Луганської областей. Там працюють понад 100 лікарів: хірургів, кардіологів, травматологів, окулістів. Перевезли 10 машин «швидких» та більш ніж 100 одиниць обладнання. Про це повідомили в Дніпропетровській обласній військовій адміністрації, передає Дніпроград.

«Лікарні запускають роботу. Медики з Луганської області планують розвивати напрямки, в яких за роки війни отримали досвід. Це психологічні консультації та реабілітація після поранень», – зазначив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.

Сєвєродонецька багатопрофільна лікарня вже відкрила амбулаторний прийом. Щодня до півсотні людей приходять до кардіолога, хірурга, окуліста, травматолога, гінеколога, ендокринолога. Пацієнти – здебільшого переселенці.

Можна здати аналізи. У лабораторії – нове обладнання. Гематологічний та біохімічний аналізатори, коагулометр, центрифуги.

«Вирішили не відновлювати роботу стаціонару. У разі потреби пацієнтів направлятимемо до місцевих лікарень. Амбулаторія працює і у вихідні. Це наша «родзинка». Вузькопрофільні фахівці на зв’язку в режимі 24/7. У разі потреби приїдуть до пацієнта додому. Маємо портативні кардіограф та апарат УЗД», – розповів гендиректор Роман Водяник.

Він додав: сімейні лікарі живуть у шелтерах, просто поруч зі своїми пацієнтами.

«Сьогодні приходив мій пацієнт, якого я знаю з 2016 року. Колись робили коронарографію. У нього не залишилося результатів обстежень. Відновити їх зараз дуже складно. А я дещо пам’ятаю, дещо можу уточнити у колег», – сказала лікарка-кардіолог Ольга Олійник.

87-річна Олена Кузьменко із Сєвєродонецька зраділа, коли дізналася, що у Дніпрі приймають її улюблені лікарі.

«Тут багато моїх земляків. Ми всі дуже задоволені, що можемо прийти до свого лікаря. Коли бачиш знайоме обличчя – це вже терапія», – поділилася Олена Кузьменко.

«Мені 68 років. Недуги вже «закусали». Вчора у хірурга був, сьогодні – у кардіолога. Чекаю на результати. Дякую добрим людям, сєвєродончанам, що відкрили прийом», – сказав переселенець із Лисичанська Микола Потапов.

Із 11 лікарень-переселенців – медзаклади Сєвєродонецька, Рубіжного, Старобільська, Лисичанська Луганської області, Барвінкового – Харківської.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...