App Store Google Play

Музей історії Дніпра отримав грант на втілення культурного проєкту

5 Серпня 18:30
Музей історії Дніпра отримав грант на втілення культурного проєкту

Музей історії Дніпра став одним із переможців грантового конкурсу культурних проєктів. Його організовував фонд IZOLYATSIA за підтримки Європейського Союзу. На виграні кошти музейники підготували майже два десятка заходів. Зокрема, квести, майстер-класи, перфоманси. Про це під час брифінгу в обласній військовій адміністрації розповіла директорка музею історії Дніпра Олександра Бірюкова. 

«Нашу заявку підтримали, виділили фінансування. Вже наступного тижня ми почнемо реалізовувати наш проєкт. Він має назву музейно-терапевтична платформа «Точка Сходу». Саме наше місто стало зараз такою точкою, де зійшлися дуже багато громадян з різних областей України», – зазначила Олександра Бірюкова. 

Вона додала, що проєкт направлений допомогти переселенцям та мешканцям Дніпра об’єднатися. Найперше, навколо творчості.

Заплановані 18 заходів протягом серпня-вересня. Половина з них пройде у Музеї історії Дніпра. Це будуть майстер-класи, воркшопи, квести, екскурсії.

А ще підготували 9 перфомансів. Їх проведуть на вуличних локаціях у різних районах міста. Можна буде побачити історичну гру – театральну постановку двох акторів. Її супроводжуватиме розповідь екскурсовода.

«Запрошуємо усіх бажаючих. Заходи безкоштовні. Потрібно лише попередньо зареєструватися онлайн. Буде цікаво не лише гостям Дніпра, а й мешканцям міста»,  – запевнила директорка музею. 

Усіх секретів організатори не розкривають. Анонси публікуватимуть на офіційній сторінці музею у Фейсбук. Подробиці можна дізнатися за телефоном: 095 294 00 09.

Загалом фонд IZOLYATSIA підтримав 27 заявок з України. Серед них і проєкт Музею історії Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...