App Store Google Play

Кабмін передав «Кривбаспроект» в управління ФДМ для приватизації

5 Серпня 20:00
Кабмін передав «Кривбаспроект» в управління ФДМ для приватизації

Кабінет Міністрів включив єдиний майновий комплекс ДП «Державний інститут по проектуванню підприємств гірничорудної промисловості «Кривбаспроект» в перелік тих, які підлягають подальшій передачі в сферу управління Фонду державного майна (ФДМ) для приватизації. Про це свідчить розпорядження Кабміну №683-р від 26 липня 2022 року, оприлюднене на сайті уряду, передає gmk.center.

Загалом список державних підприємств, установ та організацій, як підлягають подальшій приватизації або ліквідації, складається з 420 об’єктів.

Подальшій передачі Фонду майнових також підлягають майнові комплекси ДП «Український науково-технічний центр металургійної промисловості «Енергосталь» та ДП «Завод порошкової металургії». Перше підприємство спеціалізується на проектуванні міні-металургійних заводів та іншого металургійного устаткування, а друге – на обробці та випуску сталі. Обидві компанії почали працювати більше 20 років тому.

Крім того, Уряд має намір передати на приватизацію корпоративні права АТ «Державна акціонерна компанія «Українські поліметали». Компанія зареєстрована в 1998 році, а її статутний капітал досягає 629 млн грн. Основний вид діяльності підприємства – холдингові компанії, видобуток руд кольорових металів та інші.

Підлягають приватизації також єдині майнові комплекси ДП «Фенольний державний завод», а також НВП «Укрмеханобр», розташовані в Торецьку та Кривому Розі відповідно.

Також Кабмін висунув на ліквідацію Горохівський ливарно-механічний завод та ДП «Машинобудівний завод «Оризон».

Приватизація очікує 355 підприємств з 420. Серед цих 355 об’єктів, зокрема, значна кількість – спиртзаводи, регіональні центри інвестицій та розвитку.

Фонд державного майна у тримісячний строк повинен проінформувати Міністерство економіки про прийняті рішення щодо переданих до сфери управління Фонду об’єктів держвласності.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...