App Store Google Play

Місто Кельн надало Дніпру укомплектований реанімобіль для порятунку бійців

22 Липня 11:00
Місто Кельн надало Дніпру укомплектований реанімобіль для порятунку бійців

Німецьке місто Кельн передало Дніпру гуманітарний вантаж і реанімобіль, укомплектований всім необхідним для порятунку українських бійців. Це — перший результат дії меморандуму про тісну співпрацю, який обидва муніципалітети підписали на початку місяця. 21 липня машину швидкої допомоги отримав департамент охорони здоров’я мерії Дніпра, передає Дніпроград з посиланням на пресслужбу міської ради.

«Я дуже вдячний нашим новим побратимам — місту Кельну. Ця допомога важлива і своєчасна для нас. Як я вже казав, друзів пізнають у біді. Ми давно вели перемовини про партнерство з Кельном. Війна пришвидшила ці процеси. Ми вийшли на новий якісний рівень партнерства», — зазначив міський голова Дніпра Борис Філатов. Він також подякував за підтримку всьому німецькому народу та особисто меру Кельна Генрієтті Рекер. 

Машина швидкої укомплектована сучасним обладнанням і медикаментами — насамперед протиопіковими і засобами для дезінфекції. 

«Така допомога ніколи не буває зайвою, і швидкі потрібні завжди. Дніпро відправив сім машин нашим Збройним силам. А цей реанімобіль стане в ланку тих, що обслуговуватимуть наше місто. Тож ми вдячні німецьким колегам», — сказав директор КП «Автопідприємство санітарного транспорту» Микола Кокуца. 

У реанімобілі є портативні дефібрилятор і ультразвуковий апарат, прилад для вентиляції легень, а також чималий запас медичних витратних матеріалів. 

Утім, разом із устаткуванням чимале значення має і якість машини, каже водій швидкої Владислав: «Це потрібно, щоб рятувати життя солдатам, містянам, переселенцям». 

Також від муніципалітету Кельна надійшов і гуманітарний вантаж для Дніпра. Це — бензинові електрогенератори, засоби особистої гігієни та продукти харчування. 

Водночас у подальшому завдяки укладеному меморандуму Кельн та Дніпро планують співпрацювати у питаннях енергозбереження, освіти, екології та архітектури.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...