App Store Google Play

Програміст із Дніпра боронить Україну у лавах повітрянодесантної бригади

21 Липня 21:30
Програміст із Дніпра боронить Україну у лавах повітрянодесантної бригади

Війна кардинально змінила життя дніпрянина Олександра, працівника IT–індустрії, який з початком повномасштабного наступу росіян боронить країну у складі Збройних сил України.

Історію Олександра розповіли на сторінці у фейсбуці 25–ої окремої повітрянодесантної бригади.

Ще у 2014 році він в рядах перших добровольців пішов захищати Батьківщину. Далі служба в оперативному резерві першої черги і з 25 лютого 2022 року знову на фронті.

«Я не зміг стояти осторонь, розумів що треба зупиняти ворога щонайшвидше. Мої знання та досвід вкрай потрібні — сам багато що можу зробити, ще й навчити когось», — каже Олександр.

Зараз Олександр на позивний «Байкер» забезпечує зв’язок в одному з підрозділів повітрянодесантної бригади. І це завдання не із легких, адже ворог активно застосовує заходи радіоелектронної боротьби, наносить артилерійське враження наших позицій, руйнуючи прокладені лінії польового зв’язку, намагається долучитися до мережі та прослухати частоти радіозв’язку.

Олександр розповідає, що осторонь не залишаються і його колеги–програмісти та працюють на перемогу в тилу. Вони закуповують та передають на фронт телекомунікаційне обладнання, камери, квадрокоптери, засоби зв’язку та безцінні «Starlink».

А вдома на свого захисника чекає дружина та п’ятимісячна донечка, яка підросте і буде пишатися своїм батьком захисником та його бойовими побратимами.

«В нас намагаються відібрати волю, свободу, гідне майбутнє, зламати, зробити рабами. Але впевнений, в них нічого не вийде! Зараз Збройні Сили — найпотужніша армія світу, а наш український народ — сильній та волелюбний який під час спільної біди об’єднався в міцний кулак та зухвало нищить окупантів. Вірте в Збройні Сили України, а ми не підведемо!», — закликав Олександр.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...