App Store Google Play

Щоночі – до сотні порушників. Як працюють патрульні під час комендантської години у Дніпрі

13 Липня 09:30
Щоночі – до сотні порушників. Як працюють патрульні під час комендантської години у Дніпрі

Від десятка до сотні порушників комендантської затримують патрульні у Дніпрі щоночі. Комендантська у місті нині діє з 00:00 до 5:00. Кореспонденти спостерігали за роботою правоохоронців вночі, передає Дніпроград з посиланням на Суспільне.

Правоохоронці кажуть: хтось із порушників легковажно ставиться до заборони, інші — мають більш поважну причину бути на вулиці.

“Зупиняємо усі транспортні засоби, перевіряємо усіх осіб, з’ясовуємо обставини, за яких довелося порушити комендантську, а там вже діємо згідно чинного законодавства”, – пояснює старший лейтенант поліції Руслан Комаринський.

Наразі у Дніпрі комендантська година триває з 00:00 до 5:00. 

Є певні категорії людей, які мають право перебувати на вулиці у комендантську: військові формування, спец- та комунальний транспорт тощо. Але вони мусять показати правоохоронцям спецперепустку.

“Пересування під час комендантської години створює певні труднощі для роботи патрульної поліції та інших формувань, що забезпечують порядок та безпеку на час військового стану на території міста та держави”, – зазначив Руслан Комаринський.

За дві години рейду на вулицях міста патрульні зупинили з десяток автівок порушників комендантської години. Двох водіїв перевірили на алкотестері – результати перевірки виявилися негативними. Патрульна поліція Дніпра наголошує на необхідності дотримуватися комендантської години – адже в іншому випадку, вас можуть сприйняти за злочинця.

Руслан Комаринський говорить: будь-хто, якщо пересувається вулицями у темну пору доби та намагається уникнути зустрічі з поліцією, викликає у правоохоронців підозру.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...