App Store Google Play

На черговому виконкомі міськради Дніпра ухвалили низку рішень

13 Липня 08:00
На черговому виконкомі міськради Дніпра ухвалили низку рішень

12 липня відбулося засідання виконавчого комітету Дніпровської міської ради. Захід пройшов дистанційно, в режимі онлайн. На засіданні члени виконкому попередньо погодили перелік проєктів рішень міської ради, які будуть внесені на позачергову сесію 13 липня. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу міської ради.

Серед основного – йдеться про зменшення ставок по платі за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Враховуючи нинішню ситуацію, міська влада відпрацьовує алгоритми шляхів зменшення податкового тиску та надання допомоги підприємцям у знаходженні приміщення для ведення діяльності. 

Для відновлення у місті темпів будівництва житлової та нежитлової нерухомості пропонується зменшити: більш ніж у чотири рази (з 2,3 до 0,5 %) ставку плати за земельні ділянки, призначені для будівництва житлової та громадської забудови, а також зведення інших споруд, призначених для ведення різних сфер бізнесу; більш ніж удвічі ставку по земельних ділянках, які надані для здійснення діяльності підприємств зв’язку.

Також пропонується з 2,3 до 1,3 % зменшити ставки плати за земельні ділянки, що призначені для розміщення та експлуатації промислових підприємств, а також вразливих секторів економіки, таких як енергетика та транспорт. У разі ухвалення цих рішень на сесії міської ради вони набудуть чинності з 01.01.2023 року. Таким чином міська влада зменшить податкове навантаження на суб’єкти господарювання, зокрема й ті, що переводять свої потужності з гарячих точок до Дніпра, відновлюють та нарощують виробництво, забезпечують громадян роботою.

Також виконком ухвалив низку рішень, внесених виконавчими органами міської ради. Серед іншого йдеться про затвердження граничних тарифів на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування. 

Також серед важливого – затвердження рішення про черговий демонтаж тимчасових споруд, об’єктів сфери споживчого ринку, які порушують правила благоустрою міста. У затвердженому переліку 7 адрес. Власники незаконних споруд повинні самостійно їх прибрати. У разі невиконання цього департаменту торгівлі та реклами та відповідним комунальним підприємствам доручено провести демонтаж. 

Окрім того, ухвалено рішення про черговий демонтаж самовільно встановлених на території міста споруд, огорож, воріт. У затвердженому переліку 103 адреси. Власники незаконних споруд протягом 5 днів повинні самостійно їх прибрати. У разі невиконання цього рішення інспекції з питань благоустрою та відповідним комунальним підприємствам доручено провести демонтаж.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...