App Store Google Play

В Україні стартують перші змагання з віртуального ракетомоделювання

7 Липня 11:00
В Україні стартують перші змагання з віртуального ракетомоделювання

В Україні стартували онлайн змагання із ракетомоделювання Noosphere Space Games «Час підкорювати космос». Учасники сконструюють і запустять власний віртуальний космічний корабель у грі-симуляторі, передає Дніпроград з посиланням на прес-службу Асоціації Ноосфера.

Подібні змагання відбудуться в Україні вперше. Для проведення змагання використовується оригінальна відеогра — Kerbal Space Program (США), один з найуспішніших симуляторів космічних польотів. Учасники змагатимуться за призовий фонд 1000 доларів США, участь у змаганнях — безоплатна.

Організаторами виступили громадська організація «Асоціація Ноосфера» і Федерація ракетомодельного спорту України за підтримки Kerbal Space Program.

Для участі в онлайн змаганнях особливі навички чи попередній досвід з ракетомоделювання не обов’язкові: впоратися зможе будь-хто, застосувавши знання із шкільного курсу фізики, астрономії та математики.

У Kerbal Space Program гравці керують космічною програмою інопланетної раси, відомої як Кербали. У гравців є доступ до низки деталей для будівництва повністю функціонального космічного корабля, який літає за основами реалістичної аеродинамічної й орбітальної фізики. 

Kerbal Space Program має три режими гри. У науковому режимі можна проводити космічні експерименти, щоб розблокувати нові технології й розширити знання Кербалкінда. У режимі кар’єри потрібно контролювати кожен аспект космічної програми, включаючи будівництво, стратегію, фінансування, оновлення тощо. У режимі “пісочниці” гравці мають можливість створити будь-який космічний корабель, який тільки придумають, з усіма частинами й технологіями, наявними у грі.

«Ігрова реалізація в Kerbal Space Program дуже схожа на реальний процес конструювання та запуску космічного корабля. Учасники мають врахувати опір повітря, масу корабля, витрати палива, гравітацію, атмосферне гальмування. Але головне — зберегти життя астронавтів», — каже генеральний секретар Федерації ракетомодельного спорту України Денис Хміль.  

Ці змагання продовжать традицію турнірів з ракетомоделювання за спільної організації ГО «Асоціація Ноосфера», співзасновником якої є Макс Поляков, український бізнесмен із досвідом у сфері космічних та IT технологій, інженерії та Федерації ракетомодельного спорту України, але, на жаль, в умовах воєнного стану.

«У країні триває війна, але ми не можемо залишити українську молодь без можливостей розвитку її потенціалу. Наша глобальна мета — створювати середовище, в якому можна застосовувати існуючі знання та набувати нові. Завдяки цьому турніру ми хочемо показати молоді, як насправді будуються космічні кораблі, закохати їх у космос. І колись, вони будуватимуть власні», — розповідає керівниця соціальних проєктів ГО «Асоціація Ноосфера» Ольга Зима.

Взяти участь у змаганнях можуть діти та підлітки - від наймолодших до 14 років. 

Подати заявки та ознайомитися з умовами участі можна через спеціальний сайт — noospherespace.games. Завдання місії будуть доступними 27 липня, після етапу реєстрації команд. Чекайте на оновлення!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...