App Store Google Play

Понад 40 мешканців області подали заявки на консультації по усиновленню через «Дію»

30 Червня 17:00
Понад 40 мешканців області подали заявки на консультації по усиновленню через «Дію»

Понад 40 мешканців Дніпропетровщини звернулися онлайн за консультацією по усиновленню. Вони подали заявки через додаток «Дія». Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

«Дія» вже стала справжньою віртуальною країною. Де можна онлайн відкрити бізнес, сплатити податки, отримати необхідну довідку. А ще є послуги для тих, хто бажає прихистити дитину», – зазначив заступник голови ДніпроОВА Іван Начовний.

Люди, які планують взяти дитину, можуть скористатися опцією «Сім’я» у застосунку «Дія». Там подати онлайн-заявку на консультацію з приводу усиновлення. Вся інформація про кандидата підтягується автоматично. Авторизація – через електронний підпис.

Служба у справах дітей має обробити звернення та зв’язатися із його автором протягом 15 днів. Далі запросити на консультацію. Вона може проходити як в офлайн, так і в онлайн форматі.

Послуга діє з 1 червня. За цей час від жителів регіону вже надійшло понад 40 звернень. Люди вже встигли отримати консультації та вже розпочали збір необхідних документів.

Наприкінці літа у «Дії» планують запустити ще один сервіс – «усиновлення». Туди можна буде подати заявку на отримання статусу прийомних батьків, вихователя дитячого будинку сімейного типу або опікуна. А ще ознайомитися із анкетами дітей.

«Нові послуги на перспективу. Під час воєнного стану усиновлення заборонене і можна лише тимчасово прихистити дитину. Але після його скасування у кандидатів у прийомні батьки будуть зібрані необхідні документи. Процедура усиновлення проходитиме набагато швидше», – розповіла начальниця Служби у справах дітей ДніпроОВА Олена Жадько.

Під час війни подати заявку на прихисток дитини можна через чат-бот «Дитина не сама».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...