App Store Google Play

У Дніпрі до Дня Конституції для дітей-переселенців провели свято

29 Червня 12:30
У Дніпрі до Дня Конституції для дітей-переселенців провели свято

У Дніпрі, у реабілітаційному центрі для переселенців, влаштували розважальну програму для дітей. Захід приурочили до Дня Конституції України, передає Дніпроград з посиланням на Суспільне.

Дітей вчили робити робити синьо-жовті браслети та патріотичні зачіски.

5-річна Варя з Дружківки, Донецької області. Її мама Ріната розповідає, виїхали на початку квітня.

"Розуміли, що треба дитину вивозити. Донька знає, що відбувається і що вдома небезпечно, тому поки живемо тут. Але все одно додому хочеться. Все одно сподіваємося на краще, що буде куди повертатися", — каже жінка.

Такі заходи, каже Ріната, корисні для адаптації її доньки на новому місці. Дівчинка активна, у садочку вдома також постійно брала участь у різноманітних заходах.

Ганна разом з дітьми приїхала до Дніпра з Краматорська також на початку квітня. Її доньці 14 років, синові — 8.

Зараз жінка плете сітки на фронт та допомагає в одній з лікарень міста, де рятують поранених з "гарячих" точок. Розповідає, що саме це допомагає їй адаптуватися. А от дітям, впевнена, корисні подібні розважальні заходи, аби вони трохи відволіклися від війни.

"Адаптуємося до нових умов, а це не зовсім легко. І щоб не допускати думки про те, що це безнадійно, треба щось робити. Я їхала сюди на два тижня, а вже четвертий місяць тут", — говорить Ганна.

Волонтерка Ганна Городніченко займається психологічною реабілітацією дітей. На її думку, кожній дитині необхідно постійно перебувати у стані дитинства. Тому всі заходи, які повертають дітей до повсякденного життя, повертають їм дитинство і усмішку, є необхідними.

Під час заходу дітям розповіли про значення Дня Конституції.

"У нас дуже багато малечі, то ми в ігровій формі доноситимемо, що за свято, яке значення воно має для нашої країни, що таке права і закони. Про те, як це може стати їм у нагоді в майбутньому житті", — говорить волонтерка Олена Лучко.

Волонтери планують і надалі влаштовувати для дітей-переселенців заходи, які допомагали би їм реабілітуватися.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...