App Store Google Play

109 лікарів-переселенців працевлаштували до медичних закладів Дніпра

10 Червня 12:30
109 лікарів-переселенців працевлаштували до медичних закладів Дніпра

З початку повномасштабної війни дніпровські медичні заклади беруть до своїх лав медиків-переселенців. На сьогодні там працюють 109 спеціалістів, що вимушені були покинути рідні домівки. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт міської ради.

«З них 57 лікарів, 34 – середній медичний персонал, 9 – молодший медичний персонал і 9 – технічний персонал. Усі вони приїхали до нас з гарячих точок України», – зазначила начальниця відділу первинної медичної допомоги департаменту охорони здоров’я населення ДМР Тетяна Кравець. 

Одна з лікарень міста прийняла до себе 29 нових працівників. Усі вони приїхали з міст, де ведуться активні бойові дії.   

«Наша лікарня – це велика родина, тому до кожного нового співробітника ми ставимось як до друга, аби він відчував себе як вдома. Кожному з них ми допомагали пристосуватись до нового місця роботи, тим паче старались взяти їх на ту ж спеціальність, за якою вони працювали в себе у місті», – зазначила медична директорка однієї з лікарень Дніпра Наталя.   

Ольга Миколаївна влаштувалась за фахом. Через російську агресію жінці довелось покинути рідну домівку та улюблену роботу в окупованому Херсоні. Вони з чоловіком приїхали до Дніпра, бо знають це місто, адже раніше тут навчались. 

«Мені хотілось залишитись у медичній професії, адже я в ній вже понад 20 років. Тому коли приїхала до Дніпра, пішла до адміністрації однієї з лікарень, аби спробувати працевлаштуватись. Я дуже вдячна адміністрації та колективу лікарні, адже прийняли нас дуже тепло. Через тиждень після стажування я вже працювала», – зазначила лікарка-невропатологиня однієї з лікарень Дніпра Ольга Миколаївна. 

Один з пацієнтів також додав: «Дуже вдячний цій лікарні та прекрасному персоналу, який донедавна почав тут працювати. Лікування моє – ефективне, тут добре ставляться до пацієнтів, а лікарі працюють понаднормово, аби всім допомогти. А я, в свою чергу, готовий виписуватись та йти у бій, аби продовжити захищати нашу країну».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...