App Store Google Play

Благодійні концерти та виставки: у Дніпрі стартує мистецький проєкт #ART_наступ

27 Травня 18:30
Благодійні концерти та виставки: у Дніпрі стартує мистецький проєкт #ART_наступ

У Дніпрі стартує великий мистецький проєкт #ART_наступ. Будуть благодійні театральні вистави, музичні концерти, художні виставки. Перша – вже у червні. Про це розповіли під час брифінгу у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«Митці потребують дій – передусім, на культурному фронті. Тож творча спільнота Дніпра розпочинає великий проєкт та переходить в АРТ-наступ. Мета – зібрати якнайбільше допомоги для тих, хто цього потребує. Та повернути людям радість від творчості», – сказав начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Євген Хорошилов.

Перша мистецько-благодійна акція – вже 1 червня. До Дня захисту дітей.

«Це буде великий вернісаж дитячих робіт – вихованців мистецьких шкіл міста. Можна  буде не лише подивитися їх, а й придбати. Усі кошти спрямують до лікарень Дніпра – для поранених дітей-переселенців», – розповів Євген Хорошилов.

«У назві проєкту – багато сенсів. З одного боку, арт – це мистецтво. Але зараз це ще й артилерія, наша сила та намагання здолати усі труднощі», –  зазначила директорка Школи сучасного образотворчого мистецтва та дизайну імені Вадима Сідура, кураторка виставки Яна Куницька.

Протягом літа  митці планують проводити театральні вистави, музичні концерти, творчі виставки. Зібрані кошти передаватимуть на потреби дітей, переселенців, військових.

До проєкту запрошують долучатися митців, театралів, літераторів, музикантів, майстрів народної творчості з області та інших регіонів країни. Звертатися можна до  департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради або Школи сучасного образотворчого мистецтва та дизайну імені Вадима Сідура.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...