App Store Google Play

На Дніпропетровщині відновив роботу обласний центр реабілітації для дітей та молоді з інвалідністю

23 Травня 23:00
На Дніпропетровщині відновив роботу обласний центр реабілітації для дітей та молоді з інвалідністю

У Дніпрі відновив роботу Центр комплексної реабілітації для людей з інвалідністю «Мальва». Там допомагають дітям та дорослим до 35 років. Реабілітація – безкоштовна. У «програмі» – заняття з педагогами, консультації з лікарями та психологами, лікувальна фізкультура та масаж. 

«До війни у центрі проходили реабілітацію 75 вихованців. Зараз менше, адже частина дітей виїхала з батьками за кордон. Але ми відновили роботу. Приймаємо мешканців області з інвалідністю до 35 років. Акцент робимо на індивідуальних, а не групових заняттях», – розповіла в.о директора центру Люсіне Мазур.

З вихованцями у центрі працюють лікарі та педагоги. Зокрема, реабілітолог, масажист, психолог, логопед, дефектолог. А ще терапевт, психіатр, невропатолог. Для кожного пацієнта складають індивідуальний план роботи.

«Працюємо за різними методиками, Наприклад, для дітей з відставанням розвитку більше підходить система Марії  Монтесорі. Для діток з аутизмом частіше використовуємо методики Ава-терапії, коли фахівець в ігровій формі вчить дитину виконувати завдання», – сказала методист центру Ольга Пустовіт.

Вихованці проходять музичну, пісочну, ігрову й арт-терапію. Малюють не лише фарбами та олівцями, а й долонями, пальцями, ступнями ніг. А ще разом з батьками діти можуть відвідувати сімейну психотерапію.

Для розвитку руху – лікувальна фізкультура та масаж.

«Займаємося в ігровій формі. Працюємо на тренажерах, біговій доріжці, з фітбольним м’ячем.  У кожному конкретному випадку дивлюсь, на що спрямувати більше уваги.  Адже усі діти різні,  –  розповіла фахівчиня з фізичної реабілітації Олена Артемова. – Обов’язково робимо тестування до початку курсу реабілітації та за місяць-півтора. Відслідковуємо ефективність занять, за потреби – корегуємо методику, щоб отримати гарні результати».

Заклад розрахований на 80 вихованців. За рік реабілітацію проходять понад  250 людей. Контакти: (056) 785 73 55, (050) 746 25 54, або тут.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...