App Store Google Play

Кандидат технічних наук з Дніпра командує взводом 25 ОПДБр

22 Травня 14:00
Кандидат технічних наук з Дніпра командує взводом 25 ОПДБр

Кандидат технічних наук успішно командує взводом у 25 окремій повітрянодесантній Січеславській бригаді. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на допис Генштабу ЗСУ у Facebook.

У цивільному житті Костянтин працює вчителем у школі та викладає в одному з університетів міста Дніпро. Він навчає дітей математиці, а студентам викладає вже курс вищої математики, має вчений ступінь кандидата технічних наук.

У перший день повномасштабної агресії російської федерації, він став до лав Збройних Сил України. Зараз Костянтин командує взводом в лавах 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади ДШВ ЗС України.

"У нас чудовий злагоджений колектив, який майже повністю складається з добровольців, з мобілізованих, з тих, хто готовий до останнього подиху боронити країну. Хлопці настільки вмотивовані та патріотично налаштовані, що розумієш: Перемога України в цій війні – аксіома", - зазначає Костянтин. 

У підрозділі, яким командує Костянтин, панують доброзичливі та братерські відносини, засновані на військовій дисципліні та взаємоповазі. У вільний час, коли трапляється хвилинка на відпочинок, його десантники опановують новітнє озброєння, вивчають досвід ведення бойових дій у різних країнах, та навіть вправляються з вищої математики. Адже більшість має вищу освіту.

"Удосконалення своїх знань, вивчення чогось нового дуже важливо навіть в умовах війни. Наша нація здавна славилася своїми науковцями, вченими, конструкторами, працівниками освіти та медицини. Ми маємо багатий потенціал і його треба примножувати та розвивати. А плани на майбутнє нашої держави, ми будуємо зараз, зі зброєю руках та з математичними формулами в зошиті!", - додав Костянтин.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...