App Store Google Play

У Дніпрі переселенців познайомили з історією центральної частини міста

21 Травня 10:00
У Дніпрі переселенців познайомили з історією центральної частини міста

У Дніпрі для переселенців влаштували безкоштовну екскурсію. Традиційно їх знайомили з історією центральної частини міста. Але вперше до маршрутного листа додали нову локацію — Університет митної справи та фінансів, передає Дніпроград з посиланням на пресслужбу міської ради.

«Місяць тому наш Туристичний інформаційний центр вирішив таким чином познайомити переселенців з історією Дніпра, а саме центральною його частиною, і тим самим хоч на якийсь невеликий проміжок часу відволікти від негативних думок. І сьогодні ми проводимо вже п’яту екскурсію. Крім цього, сьогодні до нас долучились представники Університету митної справи та фінансів, які і розказують історію міста та про свій університет, що, до речі, має цікаву експозиційну діяльність», – зазначила начальниця Туристичного інформаційного центру Ольга Стасенко. 

Під час екскурсії гостям міста розказали про заснування та розбудову Дніпра, і, звичайно, про його сучасний аспект.   

«Сьогодні ми познайомили переселенців з історією центральних вулиць міста, зокрема з вулицею Єфремова, бо там розташовані дві найстаріші будівлі міста. Також показали нашим гостям цікавий будинок на Вернадського –  «Будинок диявола». Про нього ходять тисячі легенд. І, звичайно, не можна оминути увагою сучасні бульвари міста, які були створені за останні роки: сім терас на Яворницького, Катеринославський бульвар і пам’ятник Атланту на вул. Південній», – зазначив гід, доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Університету митної справи та фінансів Костянтин Горб. 

До екскурсії приєдналась переселенка з Маріуполя Галина Чепайкіна. Жінка каже, що до війни Дніпро трохи знала, адже часто приїжджала в гості до своїх дітей. Але їй хотілось познайомитись саме з історією міста.

«Це вже моя не перша екскурсія, адже мені цікаво знати все про місто. І хочу сказати, що за два місяці життя у Дніпрі уявлення про нього повністю змінилось. Особливо в плані культурних та історичних цінностей. Бо раніше, коли ми до війни приїжджали сюди на кілька днів, ми ніяк не могли відчути дух міста, а за останній місяць ми зрозуміли, що воно цікаве не тільки з точки зору сучасності, але й історії», —зазначила пані Галина. 

Екскурсії проводять раз на тиждень. Долучитись можуть як переселенці, так і мешканці Дніпра. Записатись можна за номером: 067 602 60 90.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...