App Store Google Play

У Дніпрі запрацювали два додаткові автомобілі мобільної бригади соціально-психологічної допомоги

20 Травня 20:00
У Дніпрі запрацювали два додаткові автомобілі мобільної бригади соціально-психологічної допомоги

У Дніпрі при міському центрі соціальних служб працює мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу міськради Дніпра.

Оскільки у нинішні часи місто приймає багато переселенців з окупованих територій, а також з тих, де активні бойові дій, вирішено посилити таку мобільну бригаду. За підтримки Фонду ООН в галузі народонаселення UNFPA у партнерстві з місцевими органами влади та виконавчими партнерами Благодійний фонд «Посмішка ЮА» центр отримав два додаткові нові авто для виїзду бригад у складі соціального робітника і психолога.

«Фонд у галузі народонаселення забезпечив Дніпро додатковими авто. Сьогодні вони вже курсують лівим і правим берегами міста, інформують населення щодо запобігання насильству, щоб люди розуміли, куди можна звернутися по допомогу, якщо вони постраждали від домашнього насильства, надати їм фахову допомогу. Загалом, виїжджаючи на факти домашнього насильства, мобільна бригада надає первинну психологічну консультацію. Для більш комплексної роботи постраждалих доставляємо або до денного центру для осіб, постраждалих від домашнього насильства, або до кризової кімнати нашого центру чи інших закладів департаменту соціальної політики», – розповіла директорка Дніпровського міського центру соціальних служб Анастасія Тищенко. 

За її словами, з початку воєнних дій на телефон довіри центру соціальних служб ( 056-767-18-41) надійшло понад 380 дзвінків, а на телефон мобільної бригади – 295 повідомлень щодо насильства. Усі звернення відпрацьовані. «Також при нашому центрі діє служба первинного психологічного консультування. Сюди також звертаються люди, які постраждали від насильства. З початку війни туди надійшло 215 звернень», – зазначила Анастасія Тищенко. 

Водночас психологиня мобільної бригади Анна Тартинських зазначила: «Такі додаткові бригади створені на підставі гуманітарної кризи внаслідок війни в країні. Надаємо відповідну психологічну допомогу як місцевим, так і переселенцям. На жаль, насилля з переміщенням людей нікуди не зникло, а набуло певних рис. Загалом, маючи авто, можемо виїжджати на виклики й у віддалені райони, до маломобільних груп населення. Словом, швидко реагувати і допомагати там, де потрібно». 

Виїжджає мобільна бригада і до закладів, центрів для переселенців. В одному з таких центрів мешкає і харків’янка Любов: «Вдячні Дніпру за прихисток, а також за ту психологічну підтримку, яку нам надають». 

Загалом мобільні бригади запрацювали у 12 містах України. 

Послуги мобільних бригад надаються завдяки фінансовій підтримці урядів Великої Британії, Канади та CERF (CentralEmergency Response Fund).

Контакти мобільної бригади в Дніпрі: 056-785-73-60, 050-730-08-89, 067-610-58-01.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...