App Store Google Play

За час війни на Дніпропетровщині привели до ладу понад 53,5 тис кв м доріг державного значення

18 Травня 18:30
За час війни на Дніпропетровщині привели до ладу понад 53,5 тис кв м доріг державного значення

За час війни в області привели до ладу більш ніж 53,5 тис кв м доріг державного значення. У Дніпровському, Новомосковському, Синельниківському районах. Нині тривають роботи у Кам’янському районі. Ремонтують найпроблемніші ділянки. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації. 

«Цьогоріч було багато планів з ремонту автошляхів області. Війна внесла корективи, та дорожники продовжують працювати. Підтримуємо дороги в проїзному стані. Приводимо до ладу траси на усіх напрямках. Ліквідуємо аварійну ямковість», – зазначив начальник Служби автомобільних доріг Дніпропетровської області Олександр Коломійцев.      

Він додав, що Дніпропетровщина зараз стала справжнім транспортним хабом. Через область проходить багато логістичних шляхів до інших регіонів України. Переселенці рухаються цими дорогами.

Роботи тривають й на одному із автошляхів у Кам’янському районі. За день дорожники оновлюють в середньому кілометр. Ремонт – за всіма дорожньобудівельними нормами.

Використовують технологію гарячого асфальту. Спочатку зрізають пошкоджений верхній шар покриття. Після цього обробляють основу бітумною емульсією. Далі на понівечені ділянки кладуть дрібнозернистий асфальтобетобетон.

«Велика ямковість – це небезпека та втрата у часі. А під час військового стану кожна хвилина має значення. Наша відповідальність робити автошляхи безпечними для проїзду. Моя бригада вже привела до ладу майже 40 км доріг», – сказав майстер ділянки Володимир Падусенко. 

Приділяють увагу дорожники і штучним спорудам: мостам, шляхопроводам. Проводять профілактичні огляди.

«Стараються люди, працюють. Молодці. Важливо підтримувати дороги в нормальному стані навіть у такі складні часи. Ми, наприклад, гуманітарну допомогу возимо. Коли погані траси, багато часу витрачається. По гарним автошляхам логістика набагато швидша», – сказав водій Станіслав. 

Всього на балансі Служби автомобільних доріг області понад 2,8 тис км доріг. Усі магістралі Дніпропетровщини проїзні.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...