App Store Google Play

Сьогодні вночі в центральній і прибережній частинах Дніпра на добу припинять водопостачання

17 Травня 19:00
Сьогодні вночі в центральній і прибережній частинах Дніпра на добу припинять водопостачання

Від 01:00 18 травня до 24:00 18 травня у Дніпрі буде припинено водопостачання за наступними адресами:

- Новокодацький район: у межах вулиць Набережної Заводської, Ударників, Маяковського та Квітки-Основ’яненка.

- Чечелівський район: у межах вулиць Павлова, Академіка Белелюбського, Пастера та Набережної Заводської. А також вулиць Братів Бестужевих та Івана Єзау.

- Центральний район: у межах пл. Вокзальної, просп. Дмитра Яворницького (парна сторона), Половицької та Січеславської Набережної.

- Шевченківський район: у межах вулиць Юліуша Словацького, просп. Дмитра Яворницького (парна сторона), Коцюбинського та Січеславської Набережної.

- Соборний район: вул. Січеславська Набережна, вул. Набережна Перемоги, вул. Ливарна, вул. В. Вернадського, вул. П. Ніренберга, вул. Поля, вул. Колодязна, вул. Кам’яна, вул. 6-ї Стрілецької Дивізії, вул. Яружна, ж/м Перемога 1-3.

На зазначених та прилеглих до них вулицях, зокрема ж/м Перемога-4-6 та ж/м Західний, можливі перебої водопостачання зі зниженням тиску.

Тимчасове припинення водопостачання пов’язано з аварійно-відновлювальними роботами на водогоні по вул. Набережній Заводській, Січеславській Набережній, Набережній Перемоги. 

Відновлення стійкого режиму водопостачання очікується на 09:00 19 травня.

Комунальне підприємство «Дніпроводоканал» перепрошує за тимчасові незручності та рекомендує створити необхідний запас питної води на період проведення робіт.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...