App Store Google Play

На Дніпропетровщині дитячі лікарні працюють у звичному режимі

30 Квітня 10:00
На Дніпропетровщині дитячі лікарні працюють у звичному режимі

В області усі дитячі лікарні працюють у штатному режимі. Приймають маленьких пацієнтів не лише з Дніпропетровщини, а й з інших регіонів. Зокрема, Донеччини, Луганщини, Харківщини. Медзаклади забезпечені усім необхідними, передає Дніпроград з посиланням на ДніпроОВА.

Станіслав та Вікторія стали батьками трохи більше двох місяців тому. Подружжя приїхало до Дніпра з Миколаєва напередодні війни – тут планували народжувати. А вже 25 лютого побачила світ маленька Саша.

«Дуже подобається і місто, і лікарня, і фахівці, які нас обстежують. Усі турботливі, завжди приділяють увагу, – поділився Станіслав. – Зараз повернутися додому не можемо через постійні обстріли. Над хатою свистять ракети. Тому поки залишаємось у Дніпрі».

Із перших днів війни лікарі не припинили працювати. У проміжках між сиренами – консультують та проводять обстеження. Якщо лунає сигнал повітряної тривоги – разом з маленькими пацієнтами та їх батьками спускаються до сховища.

«Зараз до нас звертається багато переселенців. Приймаємо усіх, хто потребує допомоги. Консультації, діагностика, реабілітація – надаємо усі послуги. За потреби, залучаємо психологів та психіатрів, адже багато дітей важко переживають нинішню ситуацію», – розповіла лікарка-невролог Тетяна.

У Дніпрі стала мамою й Аліна з Харкова. Маленькій Кірі – лише 1 місяць.

«Поїхала з міста у перші дні війни. Неподалік від будинку були вибухи, – розповіла Аліна. – Звісно, важко зараз, малятко теж нервує та погано спить. Але лікарі допомагають. Все буде добре».

Із початку війни у лікарні прийняли понад 3,4 тис хлопчиків та дівчаток. Зокрема, й понад 300 дітей-переселенців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...