App Store Google Play

В Дніпрі тривають тренінги домедичної допомоги для мешканців міста

29 Квітня 08:00
В Дніпрі тривають тренінги домедичної допомоги для мешканців міста

У Дніпрі для мешканців міста проводять тренінги домедичної допомоги. На тренінги запрошують викладачів позашкільних закладів, вихованців та їх батьків, а також викладачів закладів освіти міста. За словами начальниці відділу позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання ДМР Тетяни Журової, курси домедичної допомоги вже пройшли понад 2000 осіб. 

“На сьогодні вже проведено сім тренінгів. В умовах нашої нової реальності такий тренінг необхідний, аби кожен мешканець знав, як надати собі або комусь іншому домедичну допомогу.  Але ми сподіваємось,що це навчання буде тільки як навчання, і на території нашої області вони не знадобляться”, - зазначила Тетяна Журова. 

У рамках тренінгу, слухачів навчають як швидко оглянути постраждалих, як правильно стимулювати дихальні шляхи, накласти джгут, гемостатичну та тугу пов‘язку та багатьом іншим корисним навичкам. 

“Такі тренінги корисні не тільки під час війни, а й у побуті, бо в цивільному житті ситуації бувають різні, і іноді дуже важливо до приїзду швидкої надати людині якісну домедичну допомогу. Бо зазвичай правильні дії рятують життя”, - зазначив викладач тренінгу Ростислав Бублій. 

Світлана Масенко залюбки долучилась до тренінгу. Жінка каже, раніше ніколи не ходила на подібні заняття, але вона впевнена, що такі знання повинні бути в скарбничці у всіх дніпрян. 

“Дуже хочеться, аби ці навички не стали у нагоді, але все ж таки ми повинні знати, як допомогти собі та оточуючим. Та все ж мрію щоб у нас було мирне небо, а наші військові надійно захищали нас, і нам не довелось ці знання використовувати на практиці”, - зазначила пані Світлана. 

Долучитись до тренінгу може кожен охочий дніпрянин, для цього потрібно заповнити анкету за посиланням  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...