App Store Google Play

На Дніпропетровщині відзначили Всесвітній день книги

23 Квітня 08:00
На Дніпропетровщині відзначили Всесвітній день книги

У Дніпропетровській обласній бібліотеці – творча зустріч. Її організували до Всесвітнього дня книги та авторського права. У програмі – виступи експертів, обговорення та навіть віртуальна подорож світовими столицями книги. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на ДніпроОВА.

«Із початку війни працівники бібліотек області згуртувалися. Тримаємо інформаційний фронт. Долучилися до створення електронної бібліотеки України «Хроніка війни». Працюємо з переселенцями. Проводимо тематичні зустрічі та популяризуємо українську книгу», - сказала директорка Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Первоучителів слов’янських Кирила та Мефодія Надія Тітова.

Учасники зустрічі говорили про історію свята та  роль книги в житті людини.  А ще здійснили віртуальну мандрівку світовими столицями книги. З 2001-го таке «звання» присвоюють містам, які найбільше сприяють книговидавництву.

«У бібліотекарів до книги завжди шанобливе ставлення. Але зараз відчуваємо ще більший трепет. Книга – цінний скарб, який маємо зберегти. Вона не просто передає інформацію, а й вчить думати та аналізувати», – сказала учасниця заходу, вчений секретар бібліотеки Юлія Зюлева.

Приділили увагу й питанню авторського права. Окремо зупинились на тих законах, які захищають  інтелектуальну власність в Україні.

«Письменники добре знають процедуру, за якою за ними визнається авторське право. В Україні мені не відомі випадки, коли б автори судилися за його порушення, – розповів юрист Олексій Погребняк. – Але є випадки, коли авторське право порушують видавничі компанії».

День книги та авторського права у світі відзначають з 1996-го року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...