App Store Google Play

За місяць в обласному кардіоцентрі врятували майже 100 пацієнтів з інфарктами

13 Квітня 12:30
За місяць в обласному кардіоцентрі врятували майже 100 пацієнтів з інфарктами

У березні медики Дніпропетровського обласного кардіоцентру прооперували майже 100 пацієнтів з інфарктами. Нормальну роботу серця їм відновлювали за допомогою стента. Про це розповіли на брифінгу в обласній військовій адміністрації, передає Дніпроград.

«З початку війни до нас стало звертатися значно більше пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями. Окрім стентування, проводимо і коронарне шунтування, імплантуємо кардіостимулятори, оперуємо серцеві клапани. Працюємо, як і раніше, у режимі 24/7», – зазначив заступник директора Дніпропетровського обласного кардіоцентру Сергій Максименко.

Він підкреслив, що для збереження життя дуже важливо при перших ознаках інфаркту звернутися до лікарів. Ідеально – протягом першої години.

«Викликайте «швидку», якщо відчули біль у грудині, яка не минає протягом півгодини. Вона може віддавати в руку та збільшуватися при фізичному навантаженні. Це ознаки гострого інфаркту міокарда», – сказав Сергій Максименко.

Для профілактики інфаркту важливо вчасно розпізнати гіпертонічну хворобу. У разі підвищення тиску коригувати свій стан медичними препаратами.

«Якщо вам більше 30 років, ви відчули напруження в голові, біль у потилиці, поміряйте артеріальний тиск. У разі його підвищення зверніться до сімейного лікаря. Він призначить препарати, які підійдуть саме вам», – додав Сергій Максименко.

В обласному кардіоцентрі можна отримати консультації кардіолога, аритмолога, кардіохірурга, дитячого кардіоревматолога. Для цього необхідно взяти направлення у сімейного лікаря.

Телефони реєстратури: 056 778 21 33, 056 740 96 45.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...