App Store Google Play

Примусова єдність від офісу президента

6 Квітня 17:00
Примусова єдність від офісу президента

Єдність, коли всі припиняють критикувати президента і дружно починають лизати його вельможну дупцю – це ніяка не єдність. Це намахалово.

Давайте чесно. Влада трошки ох#їла від такої загальної підтримки. Зеленський, а особливо його оточення, сприйняли природнє прагнення людей консолідуватися навколо влади перед зовнішньою загрозою, як мандат на вседозволеність.

Саме звідси ростуть ноги ганебного рішення про іноземних членів наглядових рад, яке, по суті повертає Коломойському Приватбанк і дозволяє тупо виперти всіх іноземних експертів, що заважать корумпованому менеджменту доїти державні підприємства.

Саме звідси ростуть ноги у фактичній відміні прозорих тендерних процедур на користь мутних закупок за неринковими цінами.

Саме від цієї вседозволеності влада постійно вимагала любити себе, не забуваючи щедро навалювати на опозицію.

І, ось, вишенька на торті – атака на свободу слова. Всі канали примусово загнали на єдиний телемарафон, який ведуть такі відбірні ватні тварі, що ще пошукати. А Телеканал "Прямий", 5 канал, Еспресо Телеканал викинуто із сітки ефірного мовлення.

Дивіться, мамкині стратеги. Я був чемний до вас. І не критикував ні за відсутність елементарних броніків, касок, аптечок. Ні за те, що через ваші їб#чі шашлики і прой@бану підготовку до війни, в одній тільки Бучі загинуло більше трьох сотень людей.

Але все має свою межу. Єдність - це коли єднаються всі! Не лягають під вас, а єднаються з вами. І ваша роль у єдності, як влади – ключова. Тому коли ви робите дічь і під шумок починаєте вирощувати нового путіна в Україні, людям це не заходить від слова зовсім.

Я вимагаю негайно повернути опозиційні канали в ефір! Подобаються вони вам чи ні, це канали із 100% патріотичною позицією на протязі багатьох років. Їхні ведучі пройшли два Майдани, війну на Донбасі і не скурвилися. Вони ніколи не були "внє політікі" і, тим більше, не агітували за путінських підстилок з ОПЗЖ як деякі ведучі офіційного телемарафону.

Фейсбук автора

Ми чекаємо від влади лідерства, відкритості і моральності. Ми – не росія! Пам'ятайте, що ви – українська влада і не розтринькайте той безпрецедентний кредит довіри, який мільйони людей дали вам, забувши всі старі образи. Будьте достойні! 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...