App Store Google Play

Як мешканці Дніпропетровщини можуть оформити закордонні паспорти та ID-картки

23 Березня 20:00
Як мешканці Дніпропетровщини можуть оформити закордонні паспорти та ID-картки

Мешканці Дніпропетровщини знову можуть оформити закордонні паспорти. А ще замовити ID-картки та вклеїти фото у паспорт. Як працює Державна міграційна служба в умовах воєнного часу, розповіли під час брифінгу у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«Працюємо, враховуючи правовий режим воєнного стану. Аби ворог не зміг заволодіти конфіденційною інформацією, прибрали адреси розташування наших територіальних підрозділів. Послуги з оформлення нових документів надаємо виключно у головному управлінні. Робимо це в інтересах національної безпеки», – зазначив начальник Головного  управління Державної міграційної служби у Дніпропетровській області Богдан Чегіль.

Він додав – нині приймають документи для оформлення ID-карток та закордонних паспортів. Вклеюють фото до паспортів мешканців, які досягли 25 та 45 років.

Продовжують видавати документи, які були виготовлені до 24 лютого. Вже надали понад 3,5 тис закордонних паспортів майже 2,7 тис ID-карток. Незабаром мешканці зможуть отримати документи, виготовлені з 15 березня.

«У територіальних підрозділах міграційної служби можна продовжити строк дії паспортів, вклеїти фото дитини до документів батьків або законних представників. Надаємо послуги й переселенцям», – сказав Богдан Чегіль.

ID-картки та паспорти без вклеєних у 25 та 45 років фото нині вважаються дійсними. Якщо термін дії закордонного паспорту закінчився, він продовжується на 5 років.

З будь-яких питань можна звертатися на «гарячу лінію» Головного управління за номером: +380567203017. Контакти підрозділів – тут.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...