App Store Google Play

На Дніпропетровщині понад 400 переселенців звернулися до служб зайнятості у пошуку роботи

17 Березня 08:00
На Дніпропетровщині понад 400 переселенців звернулися до служб зайнятості у пошуку роботи

На Дніпропетровщині допомагають працевлаштуватися переселенцям. До служб зайнятості по всьому регіону звернулися понад 400 людей. Найбільше – у Дніпрі. Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації, передає Дніпроград.

«Обласна служба зайнятості працює у штатному режимі. До нас звертаються і переселенці з Херсонської, Луганської, Київської, Одеської, Запорізької, Миколаївської, Харківської областей», – розповіла заступниця начальника відділу Дніпропетровського обласного центру зайнятості Світлана Малахова.

Вона додала – в усіх центрах тимчасового розміщення переселенців є інформація про актуальні вакансії та послуги служби зайнятості. Нині у базі – понад 2100 пропозицій від майже 100 роботодавців. Зокрема, є 500 вакансій для людей з інвалідністю та 6 – з наданням житла.

Координує переселенців та роботодавців і інспекція з питань праці та зайнятості населення у Дніпрі.

«За 2 дні до міської інспекції з питань праці звернулися майже 400 людей, які хочуть знайти роботу у Дніпрі. Серед них – мешканці з вищою освітою та науковими званнями. А також представники робочих спеціальностей. Вже отримуємо й пропозиції від роботодавців», – сказала начальниця інспекції з питань праці та зайнятості населення Дніпровської міської ради Тетяна Янушкевич.

Серед запропонованих вакансій – робота на м’ясокомбінатах та заводах, аптечних мережах, в комунальних закладах містах, зазначила Тетяна Янушкевич.

Пропозиції від роботодавців приймають на електронну пошту [email protected]. Можна писати й на сторінку у Facebook. Контакти центрів та служб зайнятості у містах області – тут.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...