App Store Google Play

Озимі Дніпропетровщини в доброму та задовільному стані

16 Березня 16:00
Озимі Дніпропетровщини в доброму та задовільному стані

Озимі культури Дніпропетровщини гарно перезимували. 96% посівів – у доброму та задовільному стані. У 2022 році аграрії очікують на середній врожай. Це забезпечить потреби мешканців у продовольстві, розповіли під час брифінгу.

«Під час осінніх робіт аграрії посіяли понад 600 тис га озимих на зерно  – пшениці, ячменю, жита. За прогнозами, проблем із зимівлею цьогоріч скоріше за все вже не буде. Аграрії завершують підживлювати посіви», – зазначив  директор інституту зернових культур  Владислав Черчель.

За його словами, цього року аграрії розраховують на середній врожай озимих культур. Його вистачить, щоб забезпечити продовольчу безпеку регіону. 

«Продовольчої кризи не буде. До того ж, ще є залишки врожаїв минулих років», – підтвердив голова Асоціації фермерів Дніпропетровської області Анатолій Гайворонський.

Умови для перезимівлі озимих культур на Дніпропетровщині були задовільні, підкреслив начальник Дніпропетровського регіонального центру з гідрометрології Василь Гринчак.

«Загрожуючих явищ не було. Температура не опускалася до критичних значень. Загибелі рослин не спостерігається», – сказав він.

Нині аграрії регіону очікують сприятливої погоди, аби розпочати весняну посівну. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...